ΠΑΟΚΟλυμπιακόςΠαναθηναϊκόςΠαμβοχαικόςΑ.Ο.Π  ΚηφισιάςΦοίνικας ΣύρουΗρακλήςΗρακλής ΧαλκίδαςΕθνικός ΑλεξανδρούποληςΠαναχαϊκήΝίκη Αιγινίου
Παίκτης της Κηφισιάς ο Πέδρο Ρεκ.
19/09/2018 • 18:44

Παίκτης της Κηφισιάς ο Πέδρο Ρεκ

Ο Αθλητικός Όμιλος Πετοσφαίρισης Κηφισιάς ανακοινώνει την έναρξη της συνεργασίας του με τον αθλητή Πέδρο Ρεκ για την αγωνιστική περίοδο 2018-19.

Ο Παντελής Ταρνατόρος
16/09/2018 • 15:40
    Δεύτερη ήττα για την ομάδα βόλεϊ του ΠΑΟΚ στο φιλικό τουρνουά στη Σερβία
    16/09/2018 • 11:36

Ήττα ΠΑΟΚ στο τάι μπρέικ

Στο δεύτερο φιλικό που έδωσε ο "Δικέφαλος" στη Σερβία, απέναντι στη Βοϊβοντίνα, στάθηκε καλά, όμως, έχασε στις λεπτομέρειες 3-2 σετ

Μπάλα βόλεϊ
    15/09/2018 • 01:50

Ξεκίνημα με ήττα για ΠΑΟΚ

Με ήττα ξεκίνησε ο ΠΑΟΚ τη σειρά των αγώνων στο φιλικό τουρνουά Memorijal Velikana, που διοργανώνει η OK Βοϊβοντίνα, στη μνήμη των Ζάρκο Πέτροβιτς, και Ράντοβαν Ντάμπιτς, το τριήμερο 14-16 Σεπτεμβρίου, στο Νόβι Σαντ.

13/09/2018 • 19:04
    Ραφαήλ Κουμεντάκης: «Θα πάμε στην Πυλαία να κερδίσουμε»
    13/09/2018 • 18:46
    Ολυμπιακός, βόλεϊ
    13/09/2018 • 18:05
    Σε τουρνουά στο Νόβι Σαντ ο ΠΑΟΚ.
    13/09/2018 • 10:15

Σε τουρνουά στο Νόβι Σαντ ο ΠΑΟΚ

Στην πόλη Νόβι Σαντ της Σερβίας θα βρεθεί ο ΠΑΟΚ για την συμμετοχή του σε τουρνουά προετοιμασίας για την αγωνιστική περίοδο 2018-19.