Δεύτερη ήττα κι αποκλεισμός για Αρβανίτη/Καραγκούνη

Το ελληνικό δίδυμο ηττήθηκε με 2-0 σετ (21-18, 21-13) από τις Κινέζες Ξούε, Βανγκ και με δύο ήττες σε ισάριθμα παιχνίδια αποκλείστηκε από τη συνέχεια του τουρνουά της Μόσχας.
16/08/2019 • 15:28
Αποκλείστηκε από τη συνέχεια του τουρνουά της Μόσχας το ελληνικό δίδυμο Αρβανίτη/Καραγκούνη
Την δεύτερη ήττα στον 8ο όμιλο του κυρίως ταμπλό του τουρνουά τεσσάρων αστέρων της FIVB στη Μόσχα, γνώρισαν η Βίκυ Αρβανίτη και η Πένυ Καραγκούνη.

Το ελληνικό δίδυμο ηττήθηκε με 2-0 σετ (21-18, 21-13) από τις Κινέζες Ξούε, Βανγκ και με δύο ήττες σε ισάριθμα παιχνίδια αποκλείστηκε από τη συνέχεια του τουρνουά.
19/09/2019 • 07:11

Δόγμα επίθεσης σε Φρανκφούρτη, Βασιλεία και Αϊντχόφεν

Πολλά τα καλά ματς απόψε στο Γιουρόπα Λιγκ. Οι ομάδες σε Φρανκφούρτη, Αϊντχόφεν, Χετάφε και στη Βασιλεία περισσότερο θα στηριχθούν στις επιθέσεις παρά στην αμυντική τους τακτική. Ξεκάθαρο το προβάδισμα νίκης για. Γιουνάϊτεντ και Ντιναμό Κιέβου