Παντελής Λώλης και Ισίδωρος Πρίντεζης, στο καθιερωμένο ραντεβού τους με την επικαιρότητα του βόλεϊ, πάντα "Στο Φιλέ" των καναλιών novasports.

Ηρακλής, βόλεϊ
05/02/2019 • 13:52
Η εκπομπή «Στο Φιλέ» στο Novasports.gr
05/02/2019 • 07:27

Παρακολουθείστε από τη Web TV του Novasports.gr την εκπομπή «Στο Φιλέ», με τους Παντελή Λώλη και Ισίδωρο Πρίντεζη (19:00 #stofile). Όλα όσα έγιναν στη Volley League, η ανάλυση των παιχνιδιών και τα τελευταία νέα των ομάδων.

ΠΑΟΚ, βόλεϊ
04/02/2019 • 22:30

"Ο Ηρακλής κλείδωσε τον ΠΑΟΚ"

Στην καταγγελία ότι οι διοικούντες τον Ηρακλή κλείδωσαν τις πόρτες των αποδυτηρίων προκειμένου οι παίκτες του ΠΑΟΚ να περάσουν αναγκαστικά ανάμεσα από τους φιλάθλους του "γηραιού" κατήγγειλε η διοίκηση του Ερασιτέχνη ΠΑΟΚ.

14/14 με Χαντάβα ο ΠΑΟΚ
03/02/2019 • 21:26
Η Οικονομίδου
03/02/2019 • 21:07

Με Οικονομίδου 3-0 ο Παναθηναϊκός

Με την Μαρία Οικονομίδου να έχει 15 πόντους ο Παναθηναϊκός νίκησε 3-0 σετ (25-13, 25-09, 25-11) και τον Ηρακλή Κηφισιάς στο κλειστό του Χολαργού.

Με Γιώτα και Χουντ 3-0 ο Ολυμπιακός

Χωρίς πίεση από τον αντίπαλο και επιβεβαιώνοντας την κλάση του ο Ολυμπιακός πέρασε με σβηστές τις μηχανές από το «Παναγιώτης Σαλπέας» επικρατώντας εκτός έδρας με 3-0 σετ (25-13, 25-12, 25-16)τον συμπολίτη Πορφύρα.

ΑΟ Θήρας
    02/02/2019 • 23:10

«Αφεντικό» στις Κυκλάδες ο ΑΟ Θήρας, 3-1 τον Πανναξιακό

Σε καταπληκτική ατμόσφαιρα που δημιούργησαν 800 φίλοι του στο σχεδόν γεμάτο κλειστό γυμναστήριο ΔΑΠΠΟΣ της Σαντορίνης ο ΑΟ Θήρας επικράτησε στο ντέρμπι των Κυκλάδων με 3-1 σετ (24-26, 25-22, 25-21, 25-21) του Πανναξιακού και τον προσπέρασε στη δεύτερη θέση της Volleyleague.

Κουμεντάκης
    02/02/2019 • 23:06

Με Κουμεντάκη 3-1 ο Ολυμπιακός

Με τον κόουτς του Ολυμπιακού Φερνάντο Μπενίτεθ να δίνει χρόνο συμμετοχής σε όλους τους παίκτες και να ξεκουράζει τους βασικούς του ενόψει της ρεβάντς με την Νεφτοχιμίκ, οι πρωταθλητές πέρασαν με 3-1 σετ (25-22, 25-19, 23-25, 25-19) το εμπόδιο της Κομοτηνής στη Θράκη.

Παμβοχαϊκός
    02/02/2019 • 22:31

Δίποντο με Αμπράο ο Παμβοχαϊκός, βαθμό ο Εθνικός

Με τον Βραζιλιάνο Αμπράο να κάνει τη διαφορά κυρίως στο τάι μπρέικ, ο Παμβοχαϊκός νίκησε 3-2 σετ (25-23, 19-25, 23-25, 25-22, 15-13) τον Εθνικό Αλεξανδρούπολης και πήρε ρεβάνς για την ήττα με το ίδιο σκορ στον πρώτο γύρο.