Ο Κύργιος έκανε πάλι τα δικά του (video)

Ο Νικ Κύργιος έκανε μεγάλη προσπάθεια για να ξεπεράσει το εμπόδιο του Κάρεν Κατσάνοφ, όμως η ήττα του με 2-1 σετ φαίνεται πως δεν του… έκατσε καλά.
Θωμάς Ναλμπάντης
15/08/2019 • 09:28
Ο Νικ Κύργιος
Ο Νικ Κύργιος έκανε μεγάλη προσπάθεια για να ξεπεράσει το εμπόδιο του Κάρεν Κατσάνοφ, όμως η ήττα του με 2-1 σετ φαίνεται πως δεν του… έκατσε καλά. Ο Ελληνοαυστραλός τενίστας επιτέθηκε στον διαιτητή της αναμέτρησης, Φέργκους Μέρφι, ενώ από τα νεύρα του έσπασε και δυο ρακέτες.

Χαρακτηριστικά, ο Κύργιος τόνισε στον διαιτητή: “Είσαι ο χειρότερος διαιτητής. Ο χειρότερος διαιτητής που υπάρχει. Παραιτούμαι. Είσαι ένα γαμ… εργαλείο, φίλε”.

Το σχετικό βίντεο:
21/09/2019 • 07:11

Ματς με παραγωγικά μηνύματα σε Γκενκ, Λιντς, Λέστερ και Νιούπορτ

Η Τόττεναμ έχει πολλούς τρόπους να σκοράρει και θα τους χρειαστεί στο Λέστερ. Εξίσου θεαματικά αναμένονται τα παιχνίδια στο Λιντς, το Νιούπορτ και το Λίβινγκστον της Σκωτίας. Προβάδισμα νίκης με προϋπόθεση την ουσία για Μπαρτσαλόνα, Γκενκ και Άρνεμ