ΠΑΟΚΟλυμπιακόςΑΕΚΑτρόμητοςΆρηςΠανιώνιοςΛαμίαΠαναθηναϊκόςΠαναιτωλικόςΑΕΛΑστέρας ΤρίποληςΞάνθηΟΦΗΝΠΣ ΒόλοςΕλλάδαΠαναθηναϊκός ΟΠΑΠΟλυμπιακόςΑΕΚΑρηςΠΑΟΚΗρακλήςBorussia DortmundFC Bayern MunichParis Saint GermainFC BarcelonaReal MadridManchester UnitedLiverpool FCChelsea FCAC MilanJuventus
Η Νις έχει το χαμηλότερο μέσο όρο ηλικίας στο γαλλικό πρωτάθλημα
11/09/2019 • 20:50
O Μέμφις Ντεπάι
16/08/2019 • 23:35

Καταιγιστική η Λυών (video)

Η Λυών ήταν καταιγιστική κόντρα στην Ανζέ την οποία διέλυσε 6-0 και έκανε το δύο στα δύο στο γαλλικό πρωτάθλημα.

11 χρόνια στον ίδιο πάγκο!

Ο Στεφάν Μουλέν επέκτεινε το συμβόλαιό του με την Ανζέ έως το 2022 κι εφόσον το εξαντλήσει θα είναι στο γαλλικό σύλλογο 11 χρόνια, καθώς ανέλαβε το 2011!

Ο Τεριέ πέτυχε το δέυτερο γκολ της Λιόν στον αγώνα με την Ανζέ
19/04/2019 • 23:45

Επιστροφή στις νίκες για τη Λιόν (video)

Έστω κι αγχωτικά προς το τέλος, η ομάδα του Ζενεζιό επικράτησε εντός έδρας με 2-1 της Ανζέ, δημιουργώντας διαφορά ασφαλείας από τη Σεντ Ετιέν στη μάχη της τρίτης θέσης.

Τα δύο γκολ του Μπαλοτέλι δεν ήταν αρκετά για τη Μαρσέιγ
30/03/2019 • 20:11

Απώλεια για τη Μαρσέιγ (video)

Οι Φωκαείς προηγήθηκαν με 2-0 χάρη στον Μπαλοτέλι, εντούτοις η Ανζέ επέστρεψε με δύο πέναλτι του Μανγκανί, παίρνοντας το βαθμό της ισοπαλίας στο γαλλικό Νότο.

Δύο γκολ του Φαλκάο στο δεύτερο ημίχρονο έδωσαν την ισοπαλία στη Μονακό
02/03/2019 • 22:56

Από ένα ημίχρονο κι από ένα βαθμό (video)

Η Ανζέ προηγήθηκε με 2-0 στην έδρα της, ωστόσο η Μονακό αντέδρασε στο δεύτερο ημίχρονο, ισοφάρισε με δύο γκολ του Φαλκάο και έμεινε αήττητη σε πέμπτο διαδοχικό ματς πρωταθλήματος.

"Γκολ-χρυσάφι" από τον Γκιρασί για τη Αμιέν κόντρα στη Νις
23/02/2019 • 22:50

Κερδισμένες Αμιέν και Γκενγκάν

Οι Αμιενουά επιβλήθηκαν στην έδρα τους της Νις με 1-0 και έχουν βαθμολογικό «αέρα» τεσσάρων από τη Ντιζόν, ενώ η Γκενγκάν επέστρεψε στις επιτυχίες ύστερα από 5 αγωνιστικές.

Δεύτερη σερί νίκη για την Ανζέ μετά το Σεπτέμβριο
09/02/2019 • 22:57

Η Ανζέ "φρέναρε" το Στρασβούργο (video)

Το Στρασβούργο μπήκε αποφασισμένο να πετύχει την πέμπτη σερί νίκη του στη Ligue 1, ωστόσο η Ανζέ είχε διαφορετική άποψη κι έφυγε με τη νίκη με 2-1 από το "Μενό".

Ξεπεσμένη πριγκίπισσα! (video)

Η Μονακό πραγματοποιώντας τη χειρότερη εμφάνισή της εδώ και πολύ καιρό, γνώρισε εντός έδρας ήττα από την Ανζέ με 0-1 και ύστερα από 7 αγωνιστικές παραμένει στους 6 βαθμούς, έχοντας να νικήσει από την πρεμιέρα του πρωταθλήματος.

Εμπαπέ, Νεϊμάρ και Καβάνι πανηγυρίζουν.
25/08/2018 • 19:52

Η απλή μέθοδος των τριών! (video)

Η Παρί Σεν Ζερμέν δυσκολεύτηκε για ένα ημίχρονο κόντρα στην Ανζέ, όμως έκανε το «τρία στα τρία» στην Ligue 1 με τους τρεις αστέρες της, Καβάνι, Εμπαπέ και Νεϊμάρ να πετυχαίνουν από ένα γκολ (3-1).

Ο Νεϊμάρ πανηγυρίζει.
25/08/2018 • 19:32

Η σειρά του Νεϊμάρ (video)

Μετά τους Καβάνι και Εμπαπέ, χρίστηκε σκόρερ για την Παρί και ο Νεϊμάρ κάνοντας το 3-1 κόντρα στην Ανζέ.