ΑΕΚΠΑΟΚΟλυμπιακόςΑτρόμητοςΑστέρας ΤρίποληςΞάνθηΠανιώνιοςΠαναιτωλικόςΠΑΣ ΓιάννιναΛεβαδειακόςΠαναθηναϊκόςΑΕΛΛαμίαΑπόλλων ΣμύρνηςΆρηςΟΦΗΠαναθηναϊκός ΟΠΑΠΟλυμπιακόςΑΕΚΑρηςΠΑΟΚΗρακλήςBorussia DortmundFC Bayern MunichParis Saint GermainFC BarcelonaReal MadridManchester UnitedLiverpool FCChelsea FCAC MilanJuventus
ΠΑΟΚ
    Η ομάδα βόλεϊ του ΠΑΟΚ
    13/11/2018 • 21:40

Κούνησε μαντήλι στο Champions League ο ΠΑΟΚ

Στο Κύπελλο Συνομοσπονδίας θα συνεχίσει την ευρωπαϊκή του πορεία ο ΠΑΟΚ μετά τον αποκλεισμό του από την Φρανκφούρτη στον τρίτο προκριματικό όμιλο του Champions League.

Ο ΠΑΟΚ πηγαίνει στη Γερμανία για την υπέρβαση απέναντι στη United Volleys
    12/11/2018 • 14:30

Στη Γερμανία για την υπέρβαση

Οι "ασπρόμαυροι" πηγαίνουν στην Φρανκφούρτη για να διεκδικήσουν την πρόκριση στους ομίλους του Champions League απέναντι στη United Volleys, ανατρέποντας το σκορ του πρώτου αγώνα στη Θεσσαλονίκη

Ο Αλεξάνταρ Όκολιτς πιστεύει ότι ο ΠΑΟΚ έχει ελπίδες να περάσει το εμπόδιο της Φρανκφούρτης στα προκριματικά του Τσσάμπιονς Λιγκ
    11/11/2018 • 11:41

Όκολιτς: "Ξέρουμε τι πρέπει να κάνουμε..."

Ο Σέρβος κεντρικός του ΠΑΟΚ σχολίασε την προσπάθεια της ομάδας του στο δεύτερο παιχνίδι με τη γερμανική Φρανκφούρτη (13/11), στο πλαίσιο του γ' γύρου των προκριματικών του Τσάμπιονς Λιγκ

ΠΑΟΚ, βόλεϊ ανδρών
    10/11/2018 • 14:55
    ΠΑΟΚ, βόλεϊ
    07/11/2018 • 22:09

Κακός ΠΑΟΚ και ήττα με 3-0

Το χειρότερο βράδυ στον πιο κρίσιμο αγώνα – μέχρι τον επόμενο – πέρασε ο ΠΑΟΚ στην Πυλαία. Οι Κυπελλούχοι δεν βρέθηκαν στην μέρα τους και υποχρεώθηκαν σε καθαρή ήττα με 3-0 σετ (27-25, 25-17, 25-21) από την γερμανική Φρανκφούρτη στον πρώτο αγώνα για τον γ΄ προκριματικό γύρο του Τσάμπιονς Λιγκ.

Η κλήρωση του ΠΑΟΚ
      02/11/2018 • 20:54

Ζενίτ, Χάλκμπανκ και Κνακ οι αντίπαλοι του ΠΑΟΚ

Η Ζενίτ του φοβερού και τρομερού Γάλλου Νγακπέτ, η Τουρκική Χάλκμπανκ των Μπαρανόβιτς (Πολωνία), Λούμπουριτς (Σερβία) και Κεσκέ (Γαλλία), ομάδα στην οποία έχει αγωνιστεί ο Δημήτρης Τζούριτς και η πάντα επικίνδυνη Κνακ Ροζεράλ από το Βέλγιο, είναι τα τρία εμπόδια που θα κληθεί να αντιμετωπίσει ο ΠΑΟΚ σε περίπτωση που αποκλείσει την Γερμανική Φρανκφούρτη.

31/10/2018 • 02:15
        Νίκη για τον ΠΑΟΚ
        24/10/2018 • 21:44
        O Σέρτζιου Στάνκου κρίνει ότι το δυνατό όπλο της BBSK Κωνσταντινούπολης είναι η ομοιογένειά της
        23/10/2018 • 19:53

Στάνκου: "Δύσκολη αποστολή"

Ο προπονητής του ΠΑΟΚ στάθηκε στην ομοιογένεια της BBSK Κωνσταντινούπολης, που είναι το δυνατό της όπλο, εν όψει της αυριανής (24/10) αναμέτρησης μεταξύ των δύο ομάδων για τα προκριματικά του Champions League

Κομοτηνή - ΠΑΟΚ, βόλεϊ ανδρών
        20/10/2018 • 22:33

Η Κομοτηνή «έκλεψε» βαθμό από τον ΠΑΟΚ

Η πρώτη έκπληξη της σεζόν στην 51η έκδοση της Volleyleague έγινε στην Κομοτηνή. Ο ΠΑΟΚ νίκησε με 3-2 σετ (25-23, 24-26, 25-21, 23-25, 15-9) αλλά «πλήρωσε» με απώλεια ενός βαθμού την επιλογή του να ξεκουράσει τον «μπόμπερ» του Δημήτρη Τζούριτς.

17/10/2018 • 22:44

Ψεκάστε, σκουπίστε, τελειώσατε για τον ΠΑΟΚ

O ΠΑΟΚ, με συνοπτικές διαδικασίες, «καθάρισε» την υπόθεση πρόκριση στη β΄ προκριματική φάση του Τσάμπιονς Λιγκ επικρατώντας και στο δεύτερο ματς της ουγγρικής Καζνιμπάρτσικα αυτή τη φορά με 3-0 σετ (25-16, 25-12, 25-19).

Οι παίκτες του ΠΑΟΚ
        17/10/2018 • 12:08

Έτοιμος για πρόκριση ο ΠΑΟΚ

Ο ΠΑΟΚ υποδέχεται την Καζνιμπάρτσκικα στο κλειστό της Πυλαίας, στη ρεβάνς της νίκης του 3-2 στην Ουγγαρία για το Champions League του βόλεϊ (19:00).

Για τη νίκη-πρόκριση ο ΠΑΟΚ
        17/10/2018 • 06:00
        Σπουδαία νίκη πήρε ο ΠΑΟΚ απόψε (8/10) στην Ουγγαρία, κάνοντας βήμα πρόκρισης στον επόμενο προκριματικό γύρο του Champions League
        08/10/2018 • 23:06

Νίκη-μισή πρόκριση ο ΠΑΟΚ

Οι "ασπρόμαυροι" επικράτησαν απόψε (8/10) στην Ουγγαρία επί της Καζινμπάρσικα στο τάι μπρέικ (2-3) και έκαναν το πρώτο βήμα για πρόκριση στο δεύτερο προκριματικό γύρο του Champions League

02/10/2018 • 21:15

Sweep ο ΠΑΟΚ με Τζούριτς, έρχεται ημιτελικός με τον Ολυμπιακό

Με τον Δημήτρη Τζούριτς να …αγριεύει ο ΠΑΟΚ νίκησε και τον τρίτο του αγώνα στον Α΄ όμιλο του League Cup με 3-0 σετ (25-15, 25-16, 25-23) και επιστρέφει ατσαλάκωτος (χωρίς να χάσει σετ σε 3 ματς) στα ημιτελικά του θεσμού μετά την περσινή του απουσία.