ΑΕΚΠΑΟΚΟλυμπιακόςΑτρόμητοςΑστέρας ΤρίποληςΞάνθηΠανιώνιοςΠαναιτωλικόςΠΑΣ ΓιάννιναΛεβαδειακόςΠαναθηναϊκόςΑΕΛΛαμίαΑπόλλων ΣμύρνηςΆρηςΟΦΗΠαναθηναϊκός ΟλυμπιακόςΑΕΚΑρηςΠΑΟΚΗρακλήςBorussia DortmundFC Bayern MunichParis Saint GermainFC BarcelonaReal MadridManchester UnitedLiverpool FCChelsea FCAC MilanJuventus
+32 (50) 402 121
Σταντάρ Λιέγης
07/10/2018 • 22:51

Πήρε το ντέρμπι η Σταντάρ

Τέλος στο σερί της Κλαμπ Μπριζ έβαλε η Σταντάρ Λιέγης, καθώς τη νίκησε με 3-1 στο ντέρμπι της 10ης αγωνιστικής του Βελγικού πρωταθλήματος.

O Σιμεόνε λατρεύει τον Γκριεζμάν και το δείχνει!
04/10/2018 • 02:28
Ο "Γκριζού" πρωταγωνίστησε στη νίκη της Ατλέτικο με δύο γκολ κόντρα στην Κλαμπ Μπρυζ
03/10/2018 • 23:51

Griezmann is the man!

Με το Γάλλο πρωταθλητή κόσμου να πετυχαίνει δύο γκολ, η Ατλέτικο ζορίστηκε αλλά τελικώς νίκησε στη Μαδρίτη την Κλαμπ Μπρυζ με 3-1, φτάνοντας στους 6 βαθμούς.

Ο Κρίστιαν Πούλισιτς
18/09/2018 • 23:57

Λύτρωση με Πούλισιτς

Ανήμερα των εικοστών γενεθλίων του ο Κρίστιαν Πούλισιτς σκόραρε με κόντρα στα τελευταία λεπτά της αναμέτρησης με τη Μπριζ και χάρισε σπουδαία νίκη στη Ντόρτμουντ (1-0) μέσα στο Βέλγιο.

Ο Μπέιλ είχε πετύχει χατ τρικ στο Μιλάνο
18/09/2018 • 10:44

Τα φώτα σε Μιλάνο και ''Πριγκηπάτο''

Μεγάλα παιχνίδια περιλαμβάνει το πρόγραμμα της πρεμιέρας στον πρώτο και δεύτερο όμιλο της κορυφαίας διασυλλογικής διοργάνωσης. Η Ίντερ επιστρέφει στη διοργάνωση και φιλοξενεί τη Τότεναμ, η αήττητη Μπαρτσελόνα υποδέχεται τη PSV, η Ντόρτμουντ δοκιμάζεται στο Μπριζ και η Μονακό παίζει με την Ατλέτικο.

Κλαμπ Μπριζ-Λόκερεν
15/09/2018 • 00:22

Ανατροπή στα "χασομέρια" για Μπριζ

Έστω και την ύστατη ώρα, η Κλαμπ Μπριζ βρήκε τον τρόπο για να πάρει τη νίκη και με 2-1 να επικρατήσει της Λόκερεν για την 7η αγωνιστική στο Βέλγιο.

Σταμάτησε την Μπριζ η Γκενκ

Η Γκενκ του Νίκου Καρέλη και η Κλαμπ μπριζ ήρθαν ισόπαλες 1-1 στο ματς που άνοιξε το πρόγραμμα της 6ης αγωνιστι΄κης των πλέι οφ στο Βέλγιο.

Κλαμπ Μπριζ, πανηγυρική
20/04/2018 • 00:18

Βαριά ήττα για τον Μαρίνο

Η Κλαμπ Μπριζ συνέτριψε με 6-0 τη Σαρλερουά του Στέργου Μαρίνου και συνέχισε εντυπωσιακά την κούρσα για την κατάκτηση του τίτλου στο Βέλγιο.

Γάνδη-Μπριζ
08/04/2018 • 23:23
Nίκη για Μπριζ.
02/04/2018 • 21:16

Βήμα τίτλου στο τέλος η Μπριζ

Η Μπριζ νίκησε με 1-0 την Γκενκ εντός έδρας με πέναλτι στις καθυστερήσεις και έκανε μεγάλο βήμα για την κατάκτηση του τίτλου στα πλέι - οφ.

Γκέλα για Μπριζ
11/02/2018 • 17:49

Γκέλα στο τέλος για την Μπριζ

Η Κλαμπ Μπριζ κρατούσε τη νίκη μέχρι το 90ο λεπτό, αλλά ένα αυτογκόλ της στέρησε τους τρεις βαθμούς στο ματς με την Βάσλαντ.

Οι παίκτες της Γάνδης πανηγυρίζουν
28/01/2018 • 18:01
Πανηγυρική, Μπριζ
21/01/2018 • 17:59

Γλίτωσε στο τέλος η Μπριζ

Η Κλαμπ Μπριζ έφτασε κοντά ώστε να υποστεί την τρίτη της ήττα στο Βελγικό πρωτάθλημα αλλά με δυο γκολ στο τέλος του αγώνα κατάφερε να αποσπάσει ισοπαλία με 2-2 από την Αντβέρπ.

10/10/2018 • 10:36