ΑΕΚΠΑΟΚΟλυμπιακόςΑτρόμητοςΑστέρας ΤρίποληςΞάνθηΠανιώνιοςΠαναιτωλικόςΠΑΣ ΓιάννιναΛεβαδειακόςΠαναθηναϊκόςΑΕΛΛαμίαΑπόλλων ΣμύρνηςΆρηςΟΦΗΠαναθηναϊκός ΟλυμπιακόςΑΕΚΑρηςΠΑΟΚΗρακλήςBorussia DortmundFC Bayern MunichParis Saint GermainFC BarcelonaReal MadridManchester UnitedLiverpool FCChelsea FCAC MilanJuventus
    20/10/2018 • 09:20
    20/10/2018 • 09:11
    20/10/2018 • 09:03

Δεύτερη νίκη με τον Γιάννη πρωταγωνιστή

Ο Γιάννης Αντετοκούνμπο πραγματοποίησε μια ακόμα εξαιρετική εμφάνιση και οδήγησε τους Μιλγουόκι Μπακς στη νίκη 118-101 επί των Ιντιάνα Πείσερς, η οποία ήταν η δεύτερη σε ισάριθμα ματς στην κανονική περίοδο.

Γιάννης Αντετοκούνμπο.
    20/10/2018 • 05:08

"Όργια" Αντετονκούμπο από ημίχρονο

Ο Γιάννης Αντετονκούμπο στο ματς με τους Ιντιάνα Πέισερς έκανε double-double από ημίχρονο συνεχίζοντας να "τρελαίνει" κόσμο στην άλλη πλευρά του Ατλαντικού.

18/10/2018 • 12:36
    Koρυφαίος ξανά ο Γιάννης Αντετοκούνμπο.
    18/10/2018 • 08:57
    O Γιάννης Αντετοκούνμπο.
    18/10/2018 • 08:48
    Στα καλύτερα της preseason και ο Αντετοκούνμπο!
    16/10/2018 • 03:39
    14/10/2018 • 09:20
    13/10/2018 • 13:14

Ποιος άλλος; Ο Γιάννης στο Top-10 του NBA! (video)

Πάτησε γερά, έβαλε σε πόστερ τον Οκόγκι και φυσικά βρέθηκε στην κορυφή του Top-10 του NBA o Γιάννης Αντετοκούνμπο! Δείτε τις 10 καλύτερες φάσεις από τα χθεσινά παιχνίδια προετοιμασίας στον «μαγικό κόσμο».

13/10/2018 • 06:27
    12/10/2018 • 10:40

Αντετοκούνμπο: «Θα σουτάρω περισσότερο φέτος»

Ο Γιάννης Αντετοκούνμπο υπογράμμισε πως έχει δουλέψει αρκετά το σουτ του και πως την εφετινή σεζόν θα δοκιμάζει περισσότερο την τύχη του από μακρινή απόσταση στα παιχνίδια των Μιλγουόκι Μπακς.