ΑΕΚΠΑΟΚΟλυμπιακόςΑτρόμητοςΑστέρας ΤρίποληςΞάνθηΠανιώνιοςΠαναιτωλικόςΠΑΣ ΓιάννιναΛεβαδειακόςΠαναθηναϊκόςΑΕΛΛαμίαΑπόλλων ΣμύρνηςΆρηςΟΦΗΠαναθηναϊκός ΟΠΑΠΟλυμπιακόςΑΕΚΑρηςΠΑΟΚΗρακλήςBorussia DortmundFC Bayern MunichParis Saint GermainFC BarcelonaReal MadridManchester UnitedLiverpool FCChelsea FCAC MilanJuventus
    Ο Ντέβιν Μπούκερ
    28/11/2018 • 10:16
    26/11/2018 • 03:17

Το Ντιτρόιτ "έκαψε" τους ήλιους

Οι Πίστονς επικράτησαν του Φίνιξ με 118-107 σε ένα παιχνίδι που κυριάρχησαν ο Ντράμον και ο Τζάκσον με 19 πόντους έκαστος. Από την άλλη ο Μπούκερ είχε 37 πόντους, αλλά δεν μπορούσε μόνος του.

Ο Κρις Μίντλετον
    24/11/2018 • 09:36

Το εκπρόθεσμο τρίποντο του Μίντλετον (video)

Ο Κρις Μίντελτον ευστόχησε από τη γραμμή των τριών πόντων στο σουτ νίκη που επιχείρησαν οι Μιλγουόκι Μπακς στο ματς με τους Φοίνιξ Σανς, όμως το καλάθι που σημείωσε δεν μέτρησαν.

Ο Γιάννης Αντετοκούνμπο
    24/11/2018 • 09:20

Η αγκαλιά του Γιάννη στον Προύντι (video)

Ο Τζόε Προύντι ήταν προσηλωμένος στο ζέσταμα των Φοίνιξ Σανς, όταν δέχτηκε την επίθεση αγάπης από τον Γιάννη Αντετοκούνμπο, πριν την έναρξη του αγώνα στο Μιλγουόκι.

24/11/2018 • 09:11
    Ο Έρικ Μπλέντσο
    24/11/2018 • 09:04
    24/11/2018 • 08:55
    24/11/2018 • 08:48

Ο Κρόφορντ χάρισε τη νίκη στους «ήλιους»

Ο Τζαμάλ Κρόφορντ έδωσε τη νίκη 116-114 στους Φοίνιξ Σανς στην εκτός έδρας αναμέτρηση με τους Μιλγουόκι Μπακς, σε ένα ματς που ο Γιάννης Αντετοκούνμπο ήταν και πάλι πρωταγωνιστής.

Εκπληκτικός Τζορτζ, νίκη οι Θάντερ
    13/11/2018 • 05:26
    Σανς-Σέλτικς
    09/11/2018 • 10:08

Η ανατροπή των «Κελτών» στην Αριζόνα (video)

Αν και βρέθηκαν να χάνουν ακόμα και με 22 πόντους διαφορά, οι Μπόστον Σέλτικς κατάφεραν να στείλουν το ματς στην παράταση και τελικά να πάρουν τη νίκη 116-109 επί των Φοίνιξ Σανς.

05/11/2018 • 08:55

Στην κορυφή του Top 10 ο Μπούκερ (video)

Ο Ντέβιν Μπούκερ βρέθηκε στην κορυφή του Top 10, με το buzzer beater του στην αναμέτρηση των Φοίνιξ Σανς με τους Μέμφις Γκρίζλις, η οποία ήταν η δεύτερη των «ήλιων» την εφετινή σεζόν σε εννέα αγώνες.

Ο Τάισον Τσάντλερ
    05/11/2018 • 00:17

Στην ...πόρτα των Λέικερς ο Τσάντλερ

Ολοκληρώθηκε η διαδικασία εξαγοράς του buyout στο συμβόλαιο του Τάισον Τσάντλερ με τους Φίνιξ Σανς και ο έμπειρος σέντερ είναι και επίσημα παρελθόν από την ομάδα της Αριζόνα. Λεπτομέρειες απομένουν για να ανακοινωθεί από τους Λέικερς.