ΑΕΚΠΑΟΚΟλυμπιακόςΑτρόμητοςΑστέρας ΤρίποληςΞάνθηΠανιώνιοςΠαναιτωλικόςΠΑΣ ΓιάννιναΛεβαδειακόςΠαναθηναϊκόςΑΕΛΛαμίαΑπόλλων ΣμύρνηςΆρηςΟΦΗΠαναθηναϊκός ΟΠΑΠΟλυμπιακόςΑΕΚΑρηςΠΑΟΚΗρακλήςBorussia DortmundFC Bayern MunichParis Saint GermainFC BarcelonaReal MadridManchester UnitedLiverpool FCChelsea FCAC MilanJuventus
Πλατανιάς
    Διαιτητικό Δικαστήριο της ΕΠΟ
    07/02/2019 • 01:59

Αφαίρεση βαθμών σε τρεις

Αφαιρέσεις βαθμών σε τρεις ομάδες της Football League επέβαλλε το Διαιτητικό Δικαστήριο της ΕΠΟ λόγω οφειλών σε ποδοσφαιριστές.

05/02/2019 • 20:23
    Πλατανιάς, πανηγυρικό
    02/02/2019 • 17:13

"Απέδρασε" στο 93' ο Πλατανιάς!

Με γκολ του Μιγκέλ Μπιανκόνι στο τρίτο λεπτό των καθυστερήσεων, ο Πλατανιάς πήρε πολύτιμο βαθμό (2-2) κόντρα στον Ηρακλή στο Καυτανζόγλειο!

Στιγμή από το παιχνίδι Πλατανιάς - Απόλλων Λάρισας
    26/01/2019 • 17:34

Ισόπαλο το ντέρμπι στα Χανιά

Χωρίς νικητή ολοκληρώθηκε το ντέρμπι της 14ης αγωνιστικής της Football League ανάμεσα στον Πλατανιά και τον Απόλλωνα Λάρισας, καθώς οι δύο ομάδες αναδείχθηκαν ισόπαλες 0-0.

13/01/2019 • 16:39
    Αποχώρησε ο Σικαλιάς από τον Πλατανιά.
    07/01/2019 • 16:18
    Πανηγυρίζει ο Τουράμ
    06/01/2019 • 17:19

Πήρε το ντέρμπι η Κέρκυρα

Με γκολ του Τουράμ στο 45ο λεπτό, η Κέρκυρα επικράτησε 1-0 του Πλατανιά στο ντέρμπι κορυφής της Football League και ...σκαρφάλωσε στην τρίτη θέση του βαθμολογικού πίνακα.

Συνεχίζει το σερί ο Βόλος

Ο Βόλος επικράτησε με 3-1 εντός έδρας του Πλατανιά και πήρε την τρίτη σερί νίκη του στην Football League, καταδικάζοντας τους Κρητικούς στην πρώτη φετινή ήττα.

Αμανατίδης: "Ενθουσιασμός, αλλά... χαμηλά η μπάλα"
    13/11/2018 • 06:02

Το εντυπωσιακό ξεκίνημα του Πλατανιά έχει γεμίσει με ενθουσιασμό άπαντες στις τάξεις της ομάδας και η διοίκηση του Κρητικού συλλόγου προσπαθεί να κρατήσει... χαμηλά τη μπάλα βάζοντας παράλληλα τέλος στη μεταγραφολογία.

Δεύτερη νίκη για Πλατανιά.
    03/11/2018 • 17:16

Δύο στα δύο ο Πλατανιάς

Ο Πλατανιάς κέρδισε με 1-0 εκτός έδρας την ΑΕ Καραϊσκάκης και πέτυχε την δεύτερη νίκη του σε ισάριθμα ματς της Football League.