07/12/2017 • 23:26
    Ο Νίκος Παππάς
    07/12/2017 • 22:47

Το κρεσέντο του Παππά! (video)

Ο Νίκος Παππάς πέτυχε τέσσερα τρίπονα στην τέταρτη περίοδο κόντρα στη Ζάλγκιρις αλλά δεν ήταν αρκετά για να πάρει ο Παναθηναϊκός τη νίκη.

Βράβευση Βουγιούκα - Λεκαβίτσιους
    07/12/2017 • 22:45
    Ζάλγκιρις - Παναθηναϊκός
    07/12/2017 • 22:02

Στου δρόμου τα μισά… (video)

Ο Παναθηναϊκός προηγούταν με δύο πόντους στο ημίχρονο, δέχτηκε 33 (!) πόντους στην τρίτη περίοδο, στην τέταρτη έκανε επικό comeback αλλά η αντεπίθεσή του έμεινε στη μέση με αποτέλεσμα να γνωρίσει την ήττα στο Κάουνας από τη Ζάλγκιρις με σκορ 80-74.

Η συνάντηση των «πράσινων» με τον «Σάρας».
    07/12/2017 • 16:37
    Οι παίκτες του Παναθηναϊκού
    07/12/2017 • 10:48

Πάει για την έκτη σερί νίκη

Ο Παναθηναϊκός Superfoods θέλει να δώσει συνέχεια στο εντυπωσιακό σερί νικών που έχει στην εφετινή Euroleague και στο ματς με τη Ζαλγκίρις στο Κάουνας, για την ενδέκατη αγωνιστική της διοργάνωσης (20:00 Novasports1HD).

07/12/2017 • 09:20

Με αντίπαλο ένα φίλο...

Γνωστές και άγνωστες ιστορίες του Σαρούνας Γιασκεβίτσιους από τη θητεία του στον Παναθηναϊκό. Η... αρπαγή από τον "αιώνιο" αντίπαλο, η κόντρα και η λατρεία με τον Ομπράντοβιτς και άλλα πολλά...

Γιασικεβίτσιους
    06/12/2017 • 20:47
    O Αξέλ Τουπάν
    05/12/2017 • 23:21
    Ζαλγκίρις-Μακάμπι
    30/11/2017 • 23:43

Μίλησαν έδρα, παράδοση και... Κόουλ (video)

Η Μακάμπι είχε όλα τα πλεονεκτήματα με το μέρος της: Τη δύναμη της έδρας, την παράδοση (10η νίκη στα τελευταία 11 παιχνίδια με τους Λιθουανούς) και τον Νόρις Κόουλ σε βραδιά καριέρας.

29/11/2017 • 16:16

«Ίσως δεν με πιστεύετε»

Από μια ομιλία στην Αθήνα στην μεταμόρφωση της Ζάλγκιρις. Ο Χρήστος Καούρης ασχολείται με τον επόμενο μεγάλο Ευρωπαίο προπονητή.

Κέβιν Πάνγκος, Ζαλγκίρις
    29/11/2017 • 11:25
    Ζάλγκιρις- Εφές
    23/11/2017 • 22:29

Ο Πάνκος «έσπρωξε» την Ζάλγκιρις στην νίκη 91-83 την Έφες (video)

Η Ζάλγκιρις επέστρεψε στις εντός έδρας νίκες επικρατώντας με 91-83 της Έφες στο Κάουνας. Ο Ουλάνοβας με 22 πόντους ήταν ο μεγάλος πρωταγωνιστής για την ομάδα του Γιασικεβίτσιους, με τον Πάνκος να σκοράρει 5 πόντους στην σειρά, όταν η τουρκική ομάδα μείωσε στους τρεις πόντους.