ΑΕΚΠΑΟΚΟλυμπιακόςΑτρόμητοςΑστέρας ΤρίποληςΞάνθηΠανιώνιοςΠαναιτωλικόςΠΑΣ ΓιάννιναΛεβαδειακόςΠαναθηναϊκόςΑΕΛΛαμίαΑπόλλων ΣμύρνηςΆρηςΟΦΗΠαναθηναϊκός ΟΠΑΠΟλυμπιακόςΑΕΚΑρηςΠΑΟΚΗρακλήςBorussia DortmundFC Bayern MunichParis Saint GermainFC BarcelonaReal MadridManchester UnitedLiverpool FCChelsea FCAC MilanJuventus
Οι παίκτες του ΑΟΞ μοίρασαν σήμερα (12/12) δώρα, αυτόγραφα και χαρά στο Π.ΑμεΑ Ξάνθης

Αντιπροσωπεία της ομάδας της Ξάνθης επισκέφθηκε σήμερα (12/12) το Π.ΑμεΑ και μοίρασε δώρα στα παιδιά - Με δύο απουσίες συνεχίζεται η προετοιμασία για την ερχόμενη εκτός έδρας αναμέτρηση με τον Απόλλωνα Σμύρνης (16/12)

Οι παίκτες του Ολυμπιακού πανηγυρίζουν το γκολ της ισοφάρισης
09/12/2018 • 17:30

Δύο γκολ ο Βούκοβιτς, 1-1 το ματς (video)

Η Ξάνθη και ο Ολυμπιακός έμειναν στο 1-1 στα «Πηγάδια», σε ένα παιχνίδι που τα είχε όλα –γκολ, ευκαιρίες, αποβολή, δοκάρια, αμφισβητούμενες φάσεις- αλλά μόνο έναν σκόρερ, τον Γιάγκος Βούκοβιτς.

Ο Σα σώζει την εστία του.
09/12/2018 • 17:20
Αποβλήθηκε ο Ποντένσε.
09/12/2018 • 17:17

Mε δέκα ο Ολυμπιακός (video)

Ο Ολυμπιακός έμεινε με δέκα παίκτες στο 79ο λεπτό του αγώνα στα Πηγάδια λόγω αποβολής του Ποντένσε.

Το 1-1 του Ολυμπιακού.
09/12/2018 • 17:09
Το γκολ της Ξάνθης.
09/12/2018 • 16:49

H Ξάνθη ανοίγει το σκορ (video)

Ο Σαρπόνγκ με σουτ στο 54ο λεπτό που βρήκε στο κεφάλι του Βούκοβιτς βάζει μπροστά την Ξάνθη στο σκορ κόντρα στον Ολυμπιακό.

Ζήτησε πέναλτι ο Ολυμπιακός.
09/12/2018 • 16:32
Ο Γέντρισεκ έχασε μεγάλη ευκαιρία.
09/12/2018 • 16:18

Aπείλησε ο Γέντρισεκ (video)

Η Ξάνθη έφτασε πολύ κοντά στο 1-0 κόντρα στον Ολυμπιακό, όμως ο Σα ήταν σε ετοιμότητα στην ευκαιρία του Γέντρισεκ στο 37'.

07/12/2018 • 04:32
Το βάρος στην πιεστική άμυνα σε όλο το γήπεδο έριξε ο Μίλαν Ράσταβατς στην προπόνηση της Ξάνθης την Πέμπτη (6/12)
07/12/2018 • 03:30