+30 (210) 931 1189
Γρηγορίου
17/10/2017 • 20:45

Όλοι καλά στον Πανιώνιο

Προπόνηση χωρίς προβλήματα την Τρίτη για τον Πανιώνιο, με τον Μιχάλη Γρηγορίου να έχει όλους τους παίκτες στη διάθεσή του ενόψει του ματς της επόμενης αγωνιστικής, κόντρα στον Αστέρα Τρίπολης.

Αιφνιδιάστηκε που αιφνιδίασε

Ο Γιώργος Βασιλείου γράφει στο προσωπικό του blog για την ήττα 4-3 του Πανιωνίου από τον Ολυμπιακό στη Νέα Σμύρνη και την εμφάνιση των «κυανέρυθρων» στο συγκεκριμένο ματς.

Λεμονής: «Μάθημα αυτό το ματς» (video)

Ο Τάκης Λεμονής τόνισε πως η ομάδα του πήρε μία σπουδαία νίκη σε ένα ματς που τους έγινε μάθημα ενώ ο Μιχάλης Γρηγορίου ανέφερε πως έγινε ένα τρομερό παιχνίδι αλλά η ομάδα του δεν κατάφερε να πάρει κάτι.

Ο Θανάσης Παπαγεωργίου
14/10/2017 • 23:30

Παπαγεωργίου: «Ανάμεικτα τα συναισθήματα» (video)

O Θανάσης Παπαγεωργίου τόνισε μεταξύ άλλων μετά το ματς με τον Ολυμπιακό πως τα συναισθήματα είναι ανάμεικτα καθώς η ομάδα έφτασε σε μερική ανατροπή αλλά δεν κατάφερε να πάρει κάτι απ’ το παιχνίδι.

Ο Φορτούνης πανηγυρίζει
14/10/2017 • 22:25

Δεν την πάτησε αυτή τη φορά (video)

Ανσαριφάρντ και Φορτούνης επέστρεψαν στην 11αδα και οδήγησαν τον Ολυμπιακό στη νίκη επί του Πανιωνίου με 4-3 στη Νέα Σμύρνη σε ένα ματς θρίλερ στα τελευταία λεπτά. Οι γηπεδούχοι επέστρεψαν από το 1-3, σκοράροντας δις σε τρία λεπτά, όμως λίγα δευτερόλεπτα αργότερα ο Φορτούνης χάρισε το τρίποντο στους πρωταθλητές.