ΑΕΚΠΑΟΚΟλυμπιακόςΑτρόμητοςΑστέρας ΤρίποληςΞάνθηΠανιώνιοςΠαναιτωλικόςΠΑΣ ΓιάννιναΛεβαδειακόςΠαναθηναϊκόςΑΕΛΛαμίαΑπόλλων ΣμύρνηςΆρηςΟΦΗΑ.Ο. ΚέρκυραΠλατανιάςΠαναθηναϊκός SuperfoodsΟλυμπιακόςΑΕΚΑρηςΠΑΟΚΗρακλήςBorussia DortmundFC Bayern MunichParis Saint GermainFC BarcelonaReal MadridManchester UnitedLiverpool FCChelsea FCAC MilanJuventus
08/05/2018 • 14:40
Σεσκ Φάμπρεγας, Τσέλσι
28/04/2018 • 23:25

«Καθάρισε» από νωρίς

Με γκολ του Φάμπρεγας από το 4ο μόλις λεπτό η Τσέλσι νίκησε εκτός έδρας 1-0 τη Σουόνσι.

Ρενάτο Σάντσες
20/04/2018 • 19:51

Καρβαλιάλ: «Απίθανο να επιστρέψει ο Ρενάτο»

Τραυματίας παραμένει ο Ρενάτο Σάντσες και ως εκ τούτου η επιστροφή του στην αγωνιστική δράση πριν το τέλος της σεζόν είναι απίθανη, σύμφωνα με τον προπονητή του στη Σουόνσι, Κάρλος Καρβαλιάλ.

Ο Μόουσον στην προπόνηση της Εθνικής Αγγλίας
21/03/2018 • 17:01

«Ποιος είμαι; Ποιος με ξέρει;»

Ελάχιστοι τον γνωρίζουν και οι περισσότεροι θ’ αναρωτήθηκαν ποιος είναι ο ;Άλφι Μόουσον που κλήθηκε από τον Γκάρεθ Σάουθγκειτ στην Εθνική Αγγλίας.

Στα ημιτελικά του Κυπέλλου Αγγλίας η Τότεναμ.
17/03/2018 • 16:23
Οι Spurs νίκησαν με 2-0 στην Ουαλία πριν δύο μήνες στο αντίστοιχο ματς της Premier League
17/03/2018 • 07:32

Δικαίωμα στο γκολ για όλους σε Γλασκώβη, Βρυξέλλες και Κωνσταντινούπολη

Από την Αγγλία έρχονται κι αυτό το Σαββατοκύριακο καλές ιδέες με έμφαση στην παραγωγικότητα κι όχι μόνον. Συναρπαστικό παρά τα δεδομένα νεύρα, αναμένεται το ντέρμπι του Τουρκικού πρωταθλήματος κι ο τελικός του Βελγικού κυπέλλου

Φάση από το παιχνίδι της Σέφιλντ με τη Σουόνσι
17/02/2018 • 17:11
ο Καρβαλιάλ.
16/02/2018 • 17:37

Καρβαλιάλ: «Θα επιστρέψει σύντομα ο Ρενάτο»

Τον Μάρτιο περιμένει την επάνοδο του Ρενάτο Σάντσες στην αγωνιστική δράση ο προπονητής της Σουόνσι Κάρλος Καρβαλιάλ, ο οποίος διέψευσε τους φόβους για μακροχρόνια απουσία του 20χρονου συμπατριώτη του ποδοσφαιριστή.

Ο Ρενάτο Σάντσες
04/02/2018 • 15:12
Ο Άντι Κινγκ.
01/02/2018 • 10:32

Πρόλαβε με Κινγκ η Σουόνσι

Τα τελευταία λεπτά των μεταγραφών κατάφερε η Σουόνσι να κλείσει τον δανεισμό του μέσου Άντι Κινγκ από την Λέστερ.

Ο Μχιταριάν, Άρσεναλ
29/01/2018 • 15:31
Ο Ρόκε Μέσα
28/01/2018 • 14:48

Κοντά στη Σεβίλλη ο Ρόκε Μέσα

Λεπτομέρειες απομένουν για την ολοκλήρωση της μετεγγραφής του Ρόκε Μέσα στη Σεβίλλη, καθώς οι Ανδαλουσιανοί έχουν έρθει ήδη σε συμφωνία με τη Σουόνσι για τον δανεισμό του παίκτη.

O Μόουσον
22/01/2018 • 23:54

Στάση στην Σουόνσι η Λίβερπουλ

Η Λίβερπουλ έμεινε στην μεγάλη νίκη απέναντι στην Σίτι την προηγούμενη αγωνιστική και γνώρισε την ήττα από την Σουόνσι με 1-0.