Έτσι τις έφαγε ο Ντρινκγουότερ (video)

Στη δημοσιότητα δόθηκε ένα βίντεο από τον ξυλοδαρμό του Ντάνι Ντρινκγουότερ σε νυχτερινό μαγαζί, όπου φλέρταρε τη σύντροφο ενός άλλου ποδοσφαιριστή.

08/09/2019 • 10:15

Τις... έφαγε ο Ντρινκγκουότερ (photo)

Θύμα ξυλοδαρμού έπεσε ο Ντάνι Ντρινκγουότερ, μετά από νυχτερινή έξοδο σε κλαμπ του Μάντσεστερ και τελικά κατέληξε στο νοσοκομείο.

O Ομπαμεγιάνγκ.
17/08/2019 • 16:06
Iσοφάριση με Μπαρνς.
17/08/2019 • 15:31

Iσοφάριση με Μπαρνς (video)

Δύο λεπτά πριν το τέλος του α' μέρους, η Μπέρνλι ισοφαρίζει σε 1-1 την Άρσεναλ με γκολ του Μπαρνς.

Ο Λακαζέτ πανηγυρίζει.
17/08/2019 • 15:19

Με Λακαζέτ η Άρσεναλ (video)

H Άρσεναλ ανοίγει το σκορ στο ματς της Πρέμιερ Λιγκ με τη Μπέρνλι, χάρη σε γκολ του Λακαζέτ στο 13o λεπτό.

03/05/2019 • 23:54

Περίπατος της Έβερτον με την Μπέρνλι (pics)

Η Έβερτον νίκησε εύκολα 2-0 την Μπέρνλι στο τελευταίο της φετινό παιχνίδι στο Γκούντισον Παρκ και ανέβηκε στην 8η θέση της βαθμολογίας. Μέσα σε τρία λεπτά καθάρισε το ματς από το πρώτο ημίχρονο.

O Αγουέρο σκοράρει κόντρα στην Μπέρνλι
    28/04/2019 • 18:07

Γκολ τίτλου ο Αγουέρο! (video)

Ο Αγουέρο πέτυχε το "χρυσό" γκολ κόντρα στην Μπέρνλι και η Μάντσεστερ Σίτι πέρασε νικηφόρα από το "Τερφ Μουρ" με 1-0 κάνοντας αποφασιστικό βήμα τίτλου.

Πρόστιμο στον Σάρι για την απρεπή συμπεριφορά του στον αγώνα με τη Μπέρνλεϊ
    25/04/2019 • 20:39

Πρόστιμο στον Σάρι

H Πειθαρχική Επιτροπή της Αγγλικής Ομοσπονδίας επέβαλε χρηματικό πρόστιμο ύψους 9.200 ευρώ για απρεπή συμπεριφορά στον αγώνα με την Μπέρνλεϊ.

Bαθμός στο Λονδίνο για την Μπέρνλι
    23/04/2019 • 00:05
    Ο Λούκα Μιλιβόγεβιτς πανηγυρίζει το 0-1
    06/04/2019 • 18:59

Μπέρνλι και Πάλας οι κερδισμένες (video)

Νίκες που τις απομάκρυναν ακόμα περισσότερο από την επικίνδυνη ζώνη, πήραν οι Μπέρνλι και Κρίσταλ Πάλας στα ματς της 33ης αγωνιστικής στην Πρέμιερ. Δείτε τα στιγμιότυπα από όλα τα παιχνίδια.