ΑΕΚΠΑΟΚΟλυμπιακόςΑτρόμητοςΑστέρας ΤρίποληςΞάνθηΠανιώνιοςΠαναιτωλικόςΠΑΣ ΓιάννιναΛεβαδειακόςΠαναθηναϊκόςΑΕΛΛαμίαΑπόλλων ΣμύρνηςΆρηςΟΦΗΠαναθηναϊκός ΟΠΑΠΟλυμπιακόςΑΕΚΑρηςΠΑΟΚΗρακλήςBorussia DortmundFC Bayern MunichParis Saint GermainFC BarcelonaReal MadridManchester UnitedLiverpool FCChelsea FCAC MilanJuventus
Χίμκι
    Ο Τζέισι Κάρολ σε προσπαθειά του από το ματς
    15/11/2018 • 23:57

Ο Κάρολ την οδήγησε στο 7-0 (video)

Παρά την απουσία του Σβεντ (ίωση), η Χίμκι έβαλε δύσκολα στη Ρεάλ μέσα στη Μαδρίτη, ωστόσο η καθοριστική παρουσία του Τζέισι Κάρολ στην τέταρτη περίοδο, έδωσε στους Ισπανούς τη νίκη με 79-74.

Ο Αλεξέι Σβεντ
    14/11/2018 • 18:39

Χωρίς Σβεντ κόντρα στη Ρεάλ η Χίμκι

Μεγάλο πρόβλημα προέκυψε στη Χίμκι ενόψει της αναμέτρησης με τη Ρεάλ Μαδρίτης για την 7η αγωνιστική της Ευρωλίγκας, καθώς θα στερηθεί τις υπηρεσίες του Αλεξέι Σβεντ.

Χίμκι-Μπαρτσελόνα
    09/11/2018 • 21:05

Ένας Σβεντ δεν φέρνει την άνοιξη! (video)

Μπορεί ο Σβεντ να πέτυχε 27 πόντους αλλά μοναδικός του συμπαραστάτης ήταν ο Κρόκερ και κανείς άλλος με αποτέλεσμα η Μπαρτσελόνα να περάσει νικηφόρα από τη Μιτίσι Αρένα με 87-80.

O Γκάρλον Γκριν
    08/11/2018 • 14:24
    O Τσαρς Τζένκινς
    02/11/2018 • 21:04

Πρώτη νίκη για την Χίμκι (video)

Μετά από τέσσερις σερί ήττες η Χίμκι σημείωσε την πρώτη της νίκη στην Ευρωλίγκα με σκορ 87-72 επί της Γκραν Κανάρια. Κορυφαίος του αγώνα ο Σβεντ με 24 πόντους και 7 ασίστ.

Ο Μάικ Τζέιμς μεγάλος πρωταγωνιστής
    25/10/2018 • 23:55

Ο Τζέιμς μίλησε στο τέλος για την Αρμάνι (video)

Με τον Μάικ Τζέιμς να βάζει 10 από τους 12 πόντους των Ιταλών στα τελευταία 4.30 λεπτά, η Αρμάνι, που έπαιξε χωρίς τον Νέντοβιτς, νίκησε 81-80 την Χίμκι, υποχρεώνοντάς τη στην τέταρτη ήττα της στη σειρά στην Ευρωλίγκα.

Ροζ φύλλο με σουτ από την…Πόλη

Το τρίποντο του Μπαλμπάι από τα 8 μέτρα 2 δευτερόλεπτα πριν το τέλος της αναμέτρησης με την Χίμκι, έδωσε τη νίκη στην Εφές με 84-85.

Από το Φενέρ-Χίμκι
    17/10/2018 • 22:52

Με ήρωα τον Μπόμπι Ντίξον! (video)

Ο Ζέλιμιρ Ομπράντοβιτς χρειάστηκε να φτάσει στην άκρη του πάγκου του για να κάνει η Φενέρ το 2-0 και να κάμψει την αντίσταση της Χίμκι με 93-85.

Σβεντ - Μιλουτίνοφ
    13/10/2018 • 10:57

Το τρίποντο σόου του Σβεντ (video)

Ο Αλεξέι Σβεντ μπορεί να έφυγε ηττημένος από το γήπεδο απέναντι στον Ολυμπιακό, έδωσε όμως μια μοναδική επιθετική παράσταση με 34 πόντους και 8/16 τρίποντα!

Ο Αλεξέι Σβεντ στο ματς με τον Ολυμπιακό
    13/10/2018 • 01:14
    Γιώργος Μπαρτζώκας
    12/10/2018 • 22:49

Μπαρτζώκας: "Δεν κρατάμε τίποτα"

Ο Γιώργος Μπαρτζώκας τόνισε μετά την ήττα από τον Ολυμπιακό, πως η ομάδα του έχει κάποιο θετικό να κρατήσει καθώς η ομάδα του δεν έπαιξε καλά.