Σπουδαία ανατροπή και πρόκριση ΑΠΟΕΛ

Ο ΑΠΟΕΛ έκανε την έκπληξη επικράτησε με 2-0 στην έδρα της Καραμπάγκ, ανέτρεψε την ήττα του με 1-2 στο πρώτο παιχνίδι στην Κύπρο και πήρε την πρόκριση για τα play off του Τσάμπιονς Λιγκ όπου και θα αντιμετωπίσει τον νικητή του ζευγαριού Άγιαξ-ΠΑΟΚ
13/08/2019 • 21:22
Ο ΑΠΟΕΛ πανηγύρισε την πρόκριση στον τρίτο προκριματικό γύρο του Τσάμπιονς Λιγκ, μετά τη νίκη που πέτυχε απέναντι στη Σουτιέσκα

Ο Ντε Βισέντι ήταν ο παίκτης που άνοιξε το σκορ με εκτέλεση πέναλτι στο 34ο λεπτό, ενώ ο Μάτιτς διαμόρφωσε το 2-0 που έδωσε πρόκριση στην ομάδα της Κύπρου στο 68ο λεπτό.
21/08/2019 • 07:36

Με έμφαση στη λεπτομέρεια τα ματς σε Φάληρο, Ζάγκρεμπ, Λιντς και Κόλντινγκ

Δύσκολο το έργο του Ολυμπιακού με αντίπαλο την Κράσνονταρ,πιο παραγωγικό περιμένουμε το ματς στο Ζάγκρεμπ και ιδιαίτερα ανταγωνιστικό τον Ερυθρό Αστέρα. Γουέστ Μπρομ και η Λιντς έχουν προβάδισμα κόντρα σε αντιπάλους ικανούς στο σκοράρισμα