Ήττα για τις "ρεζέρβες" του Βόλου από τον Απόλλωνα

Οι "ρεζέρβες" του Βόλου γνώρισαν την ήττα από τον Απόλλωνα Σμύρνης με 3-0 σε φιλική αναμέτρηση που έγινε στην πόλη της Μαγνησίας.
18/08/2019 • 00:48
Απόλλων

Τα γκολ της "Ελαφράς Ταξιαρχίας" πέτυχαν οι Παυλίδης και Μαρκόφσκι, ενώ το 2-0 έγινε με αυτογκόλ μετά από σέντρα του Χουχούμη.  Στο τελευταίο δεκάλεπτο αποχώρησε ο Λαρέα που αισθάνθηκε μια μικροενόχληση ενώ λόγω ενοχλήσεων αντικαταστάθηκε και ο Ρώσση.

Οι "βασικοί" του Βόλου θα κάνουν την... πρόβα τζενεράλε ενόψει της έναρξης του πρωταθλήματος σήμερα (18/08) κόντρα στη Λαμία.

BOΛΟΣ: Καραγκιόζης, Λύρατζης, Διαμάντης, Μήτογλου, Τσαούσης, Τσοκάνης, Μπαλογιάννης, Ηλιόπουλος, Σαρμιέντο, Κυζιρίδης, Μάντζης. Επαιξαν και οι Διμηνάς, Κραβαρίτης, Κορνέζος, Κορέλας.

ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ: Αναγνωστόπουλος, Γκίνο, Κύργιας, Ζησόπουλος, Χουχούμης, Μπλάζιτς. Πατράλης, Μπαστιάνος, Παυλίδης, Μπεντινέλι, Βάρκας.

Στο δεύτερο ημίχρονο έπαιξαν οι: Χουάντερσον, Κυριακίδης, Λαρέα, Βαφέας, Βιτλής, Αφρόδημος, Λαγός, Μπαστιάνος (60’ Καραγκούνης), Παυλίδης (60’ Ρώσση, 75’ Χειρίτραντας), Μπεντινέλι (75’ Λάμπη), Βάρκας (60’ Μαρκόφσκι).

ΝΠΣ Βόλος - ΟΦΗ

Σάββατο 21 Σεπτεμβρίου, 17:15

Live
21/09/2019 • 07:11

Ματς με παραγωγικά μηνύματα σε Γκενκ, Λιντς, Λέστερ και Νιούπορτ

Η Τόττεναμ έχει πολλούς τρόπους να σκοράρει και θα τους χρειαστεί στο Λέστερ. Εξίσου θεαματικά αναμένονται τα παιχνίδια στο Λιντς, το Νιούπορτ και το Λίβινγκστον της Σκωτίας. Προβάδισμα νίκης με προϋπόθεση την ουσία για Μπαρτσαλόνα, Γκενκ και Άρνεμ