ΑΕΚΠΑΟΚΟλυμπιακόςΑτρόμητοςΑστέρας ΤρίποληςΞάνθηΠανιώνιοςΠαναιτωλικόςΠΑΣ ΓιάννιναΛεβαδειακόςΠαναθηναϊκόςΑΕΛΛαμίαΑπόλλων ΣμύρνηςΟΦΗΆρης
06/11/2011 • 19:38

Απόστολος Γιάννου και Μίροσλαβ Σνάουτσνερ μίλησαν στην κάμερα της NOVA αμέσως μετά το τέλος της αναμέτρησης Αστέρας Τρίπολης - ΠΑΟΚ...

Επιστροφή στις νίκες για Ξάνθη
06/11/2011 • 19:09

Τη δεύτερη της νίκη στο πρωτάθλημα πανηγύρισε η Ξάνθη, η οποία έκαμψε την αντίσταση της Κέρκυρας με 1-0. Ο Μαρκόβσκι στο τρίτο λεπτό του δευτέρου ημιχρόνου πέτυχε το μοναδικό τέρμα της αναμέτρησης. Στα τελευταία 27' λεπτά του αγώνα οι Ακρίτες έπαιζαν με παίκτη λιγότερο, λόγω αποβολής του Ντάνι.

Η Τρίπολη δεν είναι Δουβλίνο (vds)
06/11/2011 • 19:06

Έχοντας ακόμα το μυαλό του στη νίκη επί της Σάμροκ για το Γιουρόπα Λιγκ, ο ΠΑΟΚ εμφανίστηκε αγνώριστος στον αγώνα της Τρίπολης και γνώρισε την ήττα με 1-0 από τον Αστέρα με το γκολ του Περόνε στο 44ο λεπτό. Για 4η συνεχόμενη αγωνιστική μακριά από τις νίκες ο ΠΑΟΚ, ενώ για τους Αρκάδες αυτή ήταν η πρώτη νίκη στο φετινό πρωτάθλημα.

Με απουσίες η προπόνηση
06/11/2011 • 18:18

Με τρεις απόντες πραγματοποιήθηκε η πρωινή προπόνηση του Ατρόμητου την Κυριακή (6/11). Ο Πίτου Γκαρσία ακολούθησε για ακόμη μία μέρα ατομικό πρόγραμμα, όπως και ο τέταρτος τερματοφύλακας των Κυανόλευκων, Χάρης Ραχιώτης, ο οποίος έπαθε κάταγμα στη μύτη στην προπόνηση της Παρασκευής.

Η συνέντευξη Τύπου του Εργοτέλης-Παναιτωλικός (vid)
06/11/2011 • 17:49
Το τρίτο ημίχρονο του Εργοτέλης-Παναιτωλικός (vid)
06/11/2011 • 17:44
Το σχόλιο του Ηλία Βλάχου (vid)
06/11/2011 • 17:42
Δίκαιη ισοπαλία στην Κρήτη (vid)
06/11/2011 • 16:50

Ισόπαλοι 0-0 αναδείχτηκαν Εργοτέλης και Παναιτωλικός στο Παγκρήτιο Στάδιο, σε ένα ματς μοιρασμένο και με λίγες καλές στιγμές μπροστά στις δυο εστίες. <a href="WebTv.aspx?a_id=69910"><font color="#FFCC00"><b><u>Παρακολουθήστε ζωντανά την συνέντευξη Τύπου του αγώνα Εργοτέλης Δ.Ε. - Παναιτωλικός</u></font></a></b>