Αναχώρησε η αποστολή για Κέρκυρα
30/01/2013 • 18:02
    Χωρίς προβλήματα στα Πηγάδια
    29/01/2013 • 14:46

Ολοκληρώθηκε η τελευταία προπόνηση της Βέροιας πριν την αυριανή εκτός έδρας αναμέτρηση με την Ξάνθη (17:00), στο πλαίσιο του 4ου γύρου του κυπέλλου Ελλάδας.

Οι διαιτητές του κυπέλλου
    28/01/2013 • 13:22

Ορίστηκαν από την ΚΕΔ/ΕΠΟ οι διαιτητές που θα διευθύνουν τους αγώνες ρεβάνς της 4ης φάσης του κυπέλου Ελλάδας, που είναι προγραμματισμένοι για το διήμερο 30-31 Ιανουαρίου

Ξέσπασε και... πέρασε
      24/01/2013 • 21:50

Ο ΠΑΟΚ κατάφερε σε 39 λεπτά να πάρει σκορ πρόκρισης επί της Καλλιθέας, να πετύχει πέντε γκολ στο πρώτο ημίχρονο και να επικρατήσει τελικά με 6-0 και να περάσει έτσι εμφατικά στην επόμενη φάση του κυπέλλου Ελλάδος.

"Σκότωσε" τον "Φονέα" στο "Ελ Πάσο"!
      24/01/2013 • 18:52

Σε ένα γήπεδο που είναι ευρύτερα γνωστό ως... Ελ Πάσο, ο "Φονέας των γιγάντων", Φωστήρας θεωρητικά θα είχε το προβάδισμα. Ομως υπολόγιζε χωρίς τον "Αγιαξ της Ηπείρου", τον ΠΑΣ Γιάννινα που επικράτησε 3-2 και πήρε εμφατικά την πρόκριση στην επόμενη φάση του Κυπέλλου Ελλάδος.

Άλλα δυο εισιτήρια για τα προημιτελικά
      24/01/2013 • 10:42
        Δρακόντεια μέτρα ασφαλείας στην άφιξη του Παναθηναϊκού
        23/01/2013 • 22:47
          Αστέρας λαμπρός και στο Κύπελλο
          23/01/2013 • 21:57

Στα προημιτελίκα του Κυπέλλου Ελλάδος προκρίθηκε ο Αστέρας Τρίπολης αφού επικράτησε 2-0 του Ολυμπιακόύ Βόλου στο "Θεόδωρος Κολοκοτρώνης". Σκόρερ για τους γηπεδούχους οι Ντε Μπλάσις και Φορμίκα.

Αποδοκιμασίες στο αεροδρόμιο των Χανίων
            23/01/2013 • 20:50
            Φάμπρι: «Ο καλύτερος Παναθηναϊκός από τότε που ήρθα»
            23/01/2013 • 20:22
            Αναστασάκος: "Σημαντική η πρόκριση"
            23/01/2013 • 19:10

Ο σκόρερ του χρυσού για τον Πλατανιά τέρματος, Ηλίας Αναστασάκος, αμέσως μετά τη λήξη της αναμέτρησης αναφέρθηκε στην προσπάθεια, τόσο τη δική του, όσο και των συμπαικτών του.

(Αναστα)σάκος του μποξ
            23/01/2013 • 18:48

Ο Παναθηναϊκός συνέχισε τις κακές εμφανίσεις του πρωταθλήματος και στο Κύπελλο, γνωρίζοντας την ήττα και τον αποκλεισμό από την 4η φάση, στα Περιβόλια, από τον Πλατανιά με 1-0. Το γκολ η «χρυσή» αλλαγή του Άγγελου Αναστασιάδη, Ηλίας Αναστασάκος (87΄).