Τα αποτελέσματα της Γ' Εθνικής

27/01/2019 • 18:39
Γ Εθνική
  • shares
Δείτε όλα τα αποτελέσματα της 16ης αγωνιστικής της Γ' Εθνικής. 

Αναλυτικά:

1ος όμιλος 

Κεραυνός Πέρνης-Απόλλων Παραλιμνίου 1-1 
Εθνικός Σιδηροκάστρου-Αετός Ορφανού 1-3 
Καβάλα-Άρης Αβάτου 2-0 
ΠΑΟ Κοσμίου-Αλέξανδρος Κιλκίς 1-2 
Ασπίδα Ξάνθης-Πανσερραϊκός 0-2 
Ορφέας Ξάνθης-ΑΕ Καλαμπακίου 0-0 
Εθνικός Αλεξανδρούπολης-Νέστος Χρυσούπολης 0-1 

2ος όμιλος 
Αλμωπός Αριδαίας-ΠΑΟ Κουφαλίων 3-1 
ΑΠΕ Λαγκαδά-Άρης Παλαιοχωρίου 2-4 
ΠΟ Τρίγλιας-Βέροια 1-3 
Ερμής Αμυνταίου-Ολυμπιακός Κυμίνων 1-2 
Μακεδονικός-Μελιτέας Μελίτης 5-1 
Νίκη Αγκαθιάς-Αγροτικός Αστέρας 1-0 
ΑΣ Γιαννιτσά-Εδεσσαϊκός 1-4 

3ος όμιλος 
ΑΕ Λευκίμμης-ΑΟ Φλωριάδας 3-0 α.α 
Τηλυκράτης Λευκάδας-ΠΑΣ Αχέρων Καναλακίου 2-0 
Κρόνος Αργυράδων-Μακεδονικός Σιάτιστας 2-0 
Μέγας Αλέξανδρος Καλλιθέας-Ναυπακτιακός Αστέρας 0-1 
Θρίαμβος Σερβιανών-Σούλι Παραμυθιάς 0-0 
Θεσπρωτός-Μακεδονικός Φούφα 1-0 
Ρεπό: Γρεβενά Αεράτα 

4ος όμιλος 
Αναγέννηση Καρδίτσας-ΑΣ Μετεώρα 0-3 α.α 
Πιερικός-Ολυμπιακός Βόλου 1-2 
Νίκη Βόλου-ΑΟ Σελλάνων 2-0 
Αχιλλέας Νεοκαισάρειας-ΓΣ Αλμυρού 2-1 
ΑΟ Στυλίδας-Απόλλων Μακρυχωρίου 2-0 
Φωκικός-Οικονόμος Τσαριτσάνης 0-1 
Θησέας Αγριάς-Αστέρας Ιτέας 1-2 

5ος όμιλος 

ΑΕ Νεάπολης-Ατρόμητος Πειραιά 0-0 
Αμπελακιακός-Εθνικός 0-1 
Κερατσίνι-Ιωνικός 0-2 
Γιούχτας-ΑΟ Παλαιόχωρας 4-2 
Προοδευτική-Ατσαλένιος 1-0 
ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑ-ΟΦ Ιεράπετρας 0-0 
Ρεπό: Επισκοπή 

6ος όμιλος 

Αστέρας Αμαλιάδας-Φοίβος Κρεμαστής 0-2 
Ιάλυσος-Διαγόρας 0-0 
Αχαρναϊκός-Διαγόρας Βραχνέικων 0-0 
Παναιγιάλειος-Νίκη Τραγανού 0-0 
Παλληνιακός-Θύελλα Ραφήνας 1-1 
ΠΑΟ Βάρδας-Πανηλειακός 4-4 
Ρεπό: Πανμοβριακός 

8ος όμιλος 
Καλαμάτα-ΑΟ Εικοσιμίας 9-0 
ΑΟ Κατασταρίου-Αμβρυσσέας Διστόμου 3-0 
Ένωση Λέρνας-Ερμιονίδα 0-2 
Μανδραϊκός-Πάμισος 2-0 
Παναρκαδικός-Αστέρας Βλαχιώτη 5-0 
ΑΕ Πελλάνας-ΑΟ Υπάτου 0-0 
Ασπρόπυργος-Παναργειακός 2-1
Γράψτε το σχόλιο σας...
25/04/2019 • 07:11

Επικίνδυνα μονοπάτια για Ρεάλ Μαδρίτης και Αϊντχόφεν

Η Ρεάλ Μαδρίτης για πρώτη φορά δεν πάει ως το απόλυτο φαβορί στην κοντινή έδρα της Χετάφε. Πιο ξεκάθαρο το αβαντάζ νίκης για Σεβίλλη, Αϊντχόφεν και Βασιλεία αν και στο Βίλεμ περιμένουμε μια σθεναρή αντίσταση των γηπεδούχων