18/02/2019 • 09:11
Ο Κώστας Φορτούνης
18/02/2019 • 08:55

Η ανάλυση του μεγάλου ντέρμπι (video)

Ο Ολυμπιακός νίκησε 4-1 την ΑΕΚ στο “Γ. Καραϊσκάκης” και οι Γιώργος Λιώρης και Γρηγόρης Παπαβασιλείου αναλύουν την σημαντικότερη στιγμή της αναμέτρησης, την καθοριστική φάση και αναδεικνύουν τον Κώστα Φορτούνη ως πολυτιμότερο παίκτη της αναμέτρησης.

Ολυμπιακός-ΑΕΚ
18/02/2019 • 08:32
Εφιάλτης
18/02/2019 • 08:24

Εφιάλτης

Ο Γιώργος Βασιλείου γράφει για το εφιαλτικό Β' ημίχρονο και την άσχημη εμφάνιση της ΑΕΚ, η οποία πέταξε στα σκουπίδια το άψογο πρώτο μέρος και την ευκαιρία που είχε να φύγει με τη νίκη από το Φάληρο.

Οι παίκτες του Ολυμπιακού
18/02/2019 • 08:17

Τα έβαλε μαζεμένα...

Ο Νίκος Γαβαλάς γράφει στο προσωπικό του blog για τα οφέλη από το θρίαμβο του Ολυμπιακού στο ντέρμπι με την ΑΕΚ στρέφοντας το βλέμμα του στην επόμενη σεζόν.

Θεοδώριδης
17/02/2019 • 23:48
Ο Λάζαρος Χριστοδουλόπουλος
17/02/2019 • 23:37
Λιώρης - Παπαβασιλείου

"Από ένα ημίχρονο οι δύο ομάδες" (video)

Μετά το ντέρμπι στο "Γ. Καραϊσκάκης" οι Γιώργος Λιώρης και Γρηγόρης Παπαβασιλείου τόνισαν πως κάθε ομάδα είχε από ένα ημίχρονο με τους γηπεδούχους να αναδεικνύονται νικητές.

ΠΑΕ Ηρακλής
17/02/2019 • 23:28

ΠΑΕ Ηρακλής «Στήριξη στον Χοσέ Εμανουέλ Ρόκα»

Μετά από μια δύσκολη ημέρα, λόγω της νέας απώλειας βαθμών και διάφορων εντάσεων που δημιουργήθηκαν στις τάξεις της ομάδας, η ΠΑΕ Ηρακλής ένιωσε την ανάγκη να πάρει επίσημα θέση αναφορικά με όσα λέγονται και γράφονται τις τελευταίες ώρες για τον Χοσέ Εμάνουελ Ρόκα

Μπάσα, Άρης
17/02/2019 • 23:22

Μπάσα: «Θέλω ν’ απολογηθώ ...» (pic)

Ο Μιτζέν Μπάσα ήταν ο αρνητικός πρωταγωνιστής στην ισοπαλία του Άρη με τον Πανιώνιο. Ο διεθνής Αλβανός προέβη σ’ ένα πολύ δυνατό τάκλιν στον Νόβιτσα Μαξίμοβιτς που είχε ως αποτέλεσμα τον τραυματισμό του εν λόγω ποδοσφαιριστή και την αποβολή του από τον αγώνα. Λίγες ώρες μετά, μέσα από τον επίσημο διαδικτυακό λογαριασμό του σε μέσο κοινωνικής δικτύωσης εμφανίστηκε μετανιωμένος αναφέροντας τα εξής

Βούκοβιτς
17/02/2019 • 23:18

Βούκοβιτς: "Το θέλαμε πολύ" (video)

Στη θέληση του Ολυμπιακού να γυρίσει το ματς κόντρα στην ΑΕΚ και να πάρει τη νίκη, στάθηκε ο Γιάγκος Βούκοβιτς με δηλώσεις του στην κάμερα του novasports.

«Ρενάτα είμαστε μαζί σου στην μάχη με τον καρκίνο»  (video)
17/02/2019 • 23:09