20/11/2018 • 00:39
Ολοκληρώνεται η πρώτη φάση του Nations League
20/11/2018 • 00:08

Ο χάρτης του Nations League!

Δείτε πως διαμορφώνονται οι κατηγορίες της νεοσύστατης διοργάνωσης! Ποιοι προβιβάζονται και ποιοι υποβιβάζονται.

Από το Γερμανία-Ολλανδία
    19/11/2018 • 23:47

Σπουδαία Ολλανδία στο Γκέλζενκιρχεν

Μέσα σε έξι λεπτά στο φινάλε, η Ολλανδία ισοφάρισε τη Γερμανία σε 2-2 στη "Φέλτινς Αρένα" και κατέκτησε την πρωτιά στον 1ο όμιλο της League A του Nations League.

Μύλος με την έδρα της Εθνικής

Παγκρήτιο, Παμπελοποννησιακό, Καραϊσκάκη, Λεωφόρος, Ξάνθη και ίσως ακολουθήσουν κι άλλες έδρες για την Εθνική ομάδα. Το novasports.gr έχει το ρεπορτάζ.

Ο Άγγελος Αναστασιάδης
    19/11/2018 • 18:26

Τελικά μπορούν ή δεν μπορούν;

Ο Αποστόλης Λάμπος ανοίγει την κουβέντα που θα μας απασχολήσει τους επόμενους τέσσερις μήνες για την Εθνική ομάδα. Άλλαξε κάτι στην ομάδα με την αλλαγή προπονητή; Τελικά οι παίκτες μπορούν ή δε μπορούν;

Με την συμμετοχή του στον αγώνα Ελλάδα - Εσθονία ο Τοροσίδης έφτασε τις 100 συμμετοχές με την "γαναλόλευκη" φανέλα
    19/11/2018 • 17:53
    Ο Τζόρνταν Πίκφορντ
    19/11/2018 • 13:44
    Ο Μάρκους Μπεργκ
    19/11/2018 • 13:20

Μπεργκ: «Είχε πει ότι θα μας έδινε πέναλτι»

Ο Μάρκους Μπεργκ υπογράμμισε πως ο διαιτητής Ιστβάν Κόβατς είχε δεσμευτεί να δώσει πέναλτι στη Σουηδία, αν διαπίστωνε πως στο πέναλτι που ζητούσαν στο πρώτο ημίχρονο υπήρχε παράβαση.

Θα πάρει την πρώτη θέση στον όμιλο η Ολλανδία;
    19/11/2018 • 11:21
    ΑΠΟΚΛΕΙΣΤΙΚΟ
    Ο Οδυσσέας Βλαχοδήμος
    19/11/2018 • 11:11

Βλαχοδήμος: «Πικρή γεύση από την ήττα» (video)

Ο Οδυσσέας Βλαχοδήμος δήλωσε στην κάμερα των καναλιών Novasports, πως το μόνο που έλειψε από την εθνική Ελλάδος στο ματς με την Εσθονία, ήταν το γκολ και πως για αυτό ήρθε η ήττα 1-0.

04/12/2018 • 16:04