Το φετινό ICC ολοκληρώθηκε με ένα απίθανο γκολ του Λαουτάρο Μαρτίνες!
12/08/2018 • 00:20
Με νίκη αποχαιρέτησε το ICC η Ρεάλ Μαδρίτης
08/08/2018 • 05:46

Με νίκη το adiós της Ρεάλ στο ICC (video)

Οι πρωταθλητές Ευρώπης με πολύ καλή εμφάνιση στο πρώτο ημίχρονο επικράτησαν με 2-1 της Ρόμα κι έδειξαν έτοιμοι εν όψει του ευρωπαϊκού Super Cup με αντίπαλο στην Ατλέτικο Μαδρίτης.

Ο Εντέν Αζάρ, Τσέλσι.
08/08/2018 • 01:38

Άναψε πράσινο (Γκριν) για τη νίκη η Τσέλσι (video)

Η Τσέλσι με τον αναπληρωματικό της γκολκίπερ, Ρομπ Γκριν να πιάνει το πέναλτι του Ντιόπ, νίκησε 5-4 στη διαδικασία των πέναλτι την Λυών, μετά από 90 «άσφαιρα» λεπτά στο Στάμφορντ Μπριτζ

Ο Αντρέ Σίλβα
    05/08/2018 • 05:32
    Οι παίκτες της Ρεάλ Μαδρίτης
    05/08/2018 • 04:10

“Ποιος χρειάζεται τον Ρονάλντο”; (photo)

Οι φίλαθλοι της Ρεάλ Μαδρίτης στις ΗΠΑ θέλησαν να πικάρουν τον Κριστιάνο Ρονάλντο, ο οποίος αποφάσισε να αποχωρήσει από την αγαπημένη τους ομάδα, για να αγωνιστεί στη Γιουβέντους.

05/08/2018 • 03:51

Άνετη ανατροπή για τη “Βασίλισσα” (video)

Η Ρεάλ Μαδρίτης έκαμψε την αντίσταση της Γιουβέντους με 3-1 στο “FedEx Field”, η οποία δεν είχε στη σύνθεσή της τον Κριστιάνο Ρονάλντο, ο οποίος είναι ακόμα ανέτοιμος.

Πέρισιτς και Μπρόζοβιτς με τη φανέλα της Ίντερ.
    04/08/2018 • 23:16

Πρώτη νίκη με Μαρτίνεζ η Ίντερ (video)

Σε έναν κάκιστο αγωνιστικό χώρο η Ίντερ χωρίς να είναι καλύτερη από την Λυών, κατάφερε να επιβληθεί των Γάλλων, με το γκολ του Μαρτίνεζ, που ήταν ό,τι καλύτερο διέθετε ο Σπαλέτι.

Πρεμιέρα με νίκη για τη Λιόν
      02/08/2018 • 01:18

Πρεμιέρα με νίκη για τη Λιόν (video)

Ποδαρικό με το… δεξί στο International Champions Cup για τη Λιόν, η οποία νίκησε 3-2 τη Μπενφίκα σ’ ένα χορταστικό παιχνίδι που έγινε στο “Εστάντιο Αλγκάρβ” του Φάρο-Λούλε. Εξαιρετικός ο Βλαχοδήμος, 10 λεπτά έπαιξε ο Σάμαρης.

Ο Τσεχ απέκρουσε δύο πέναλτι κι έδωσε τη νίκη στην Άρσεναλ επί της Τσέλσι
      02/08/2018 • 00:35

Στα πέναλτι κρίθηκε το λονδρέζικο ντέρμπι (video)

Στο Δουβλίνο η Άρσεναλ αποδείχθηκε πιο εύστοχη από την Τσέλσι από τα 11 μέτρα, επικράτησε με 6-5 των «Μπλε», αφού είχε ισοφαρίσει σε 1-1 στην τελευταία φάση του αγώνα κι είπε «αντίο» στο φετινό ICC.

Η Ρόμα κέρδισε την Μπαρτσελόνα με 4-2 στο Ντάλας
      01/08/2018 • 07:29

Αποτελεσματική και πιο προσεκτική η Ρόμα!

Η Ρόμα κέρδισε με 4-2 την Μπαρτσελόνα στο στάδιο «ΑΤ & Τ» του Τέξας έπειτα από ένα ματς με πολλές φάσες κι αρκετές διακυμάνσεις στις καλές εντυπώσεις όπως τις πρόσφερε η κάθε ομάδα.

Έπιασε κορυφή με Ενκουντού
      01/08/2018 • 05:34

Την δεύτερη νίκη της στο International Champions Cup σημείωσε η Τότεναμ, η οποία νίκησε 1-0 τη Μίλαν στη Μινεάπολις και έπιασε τη Ντόρτμουντ στην κορυφή του βαθμολογικού πίνακα με 7 βαθμούς.

Ο Σάντσες βρήκε και πάλι δίχτυα για τη Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ
      01/08/2018 • 05:27

Αποχαιρέτησε με νίκη τις Η.Π.Α. η Γιουνάιτεντ

Η ομάδα του Μουρίνιο, ήταν πιο έτοιμη από τη Ρεάλ Μαδρίτης και χάρη σε ένα αποτελεσματικό πρώτο ημίωρο, επιβλήθηκε στο Μαϊάμι με 2-1 των πρωταθλητών Ευρώπης στο ντεμπούτο του Λοπετέγι στους Μαδριλένου

09/05/2018 • 16:07