Οι φίλαθλοι της Ρίβερ Πλέιτ
19/12/2018 • 09:52

Έμαθαν τα μαντάτα μόλις προσγειώθηκαν (video)

Οι φίλαθλοι της Ρίβερ Πλέιτ ταξίδεψαν στο Ντουμπάι με την προσδοκία ότι θα δουν την ομάδα τους στον τελικό του παγκοσμίου κυπέλλου συλλόγων, όμως μόλις προσγειώθηκαν έμαθαν τον αποκλεισμό της ομάδας τους.

Το φετινό ICC ολοκληρώθηκε με ένα απίθανο γκολ του Λαουτάρο Μαρτίνες!
12/08/2018 • 00:20
Με νίκη αποχαιρέτησε το ICC η Ρεάλ Μαδρίτης
08/08/2018 • 05:46

Με νίκη το adiós της Ρεάλ στο ICC (video)

Οι πρωταθλητές Ευρώπης με πολύ καλή εμφάνιση στο πρώτο ημίχρονο επικράτησαν με 2-1 της Ρόμα κι έδειξαν έτοιμοι εν όψει του ευρωπαϊκού Super Cup με αντίπαλο στην Ατλέτικο Μαδρίτης.

Ο Εντέν Αζάρ, Τσέλσι.
08/08/2018 • 01:38

Άναψε πράσινο (Γκριν) για τη νίκη η Τσέλσι (video)

Η Τσέλσι με τον αναπληρωματικό της γκολκίπερ, Ρομπ Γκριν να πιάνει το πέναλτι του Ντιόπ, νίκησε 5-4 στη διαδικασία των πέναλτι την Λυών, μετά από 90 «άσφαιρα» λεπτά στο Στάμφορντ Μπριτζ

Ο Αντρέ Σίλβα
    05/08/2018 • 05:32
    Οι παίκτες της Ρεάλ Μαδρίτης
    05/08/2018 • 04:10

“Ποιος χρειάζεται τον Ρονάλντο”; (photo)

Οι φίλαθλοι της Ρεάλ Μαδρίτης στις ΗΠΑ θέλησαν να πικάρουν τον Κριστιάνο Ρονάλντο, ο οποίος αποφάσισε να αποχωρήσει από την αγαπημένη τους ομάδα, για να αγωνιστεί στη Γιουβέντους.

05/08/2018 • 03:51

Άνετη ανατροπή για τη “Βασίλισσα” (video)

Η Ρεάλ Μαδρίτης έκαμψε την αντίσταση της Γιουβέντους με 3-1 στο “FedEx Field”, η οποία δεν είχε στη σύνθεσή της τον Κριστιάνο Ρονάλντο, ο οποίος είναι ακόμα ανέτοιμος.

Πέρισιτς και Μπρόζοβιτς με τη φανέλα της Ίντερ.
    04/08/2018 • 23:16

Πρώτη νίκη με Μαρτίνεζ η Ίντερ (video)

Σε έναν κάκιστο αγωνιστικό χώρο η Ίντερ χωρίς να είναι καλύτερη από την Λυών, κατάφερε να επιβληθεί των Γάλλων, με το γκολ του Μαρτίνεζ, που ήταν ό,τι καλύτερο διέθετε ο Σπαλέτι.

Πρεμιέρα με νίκη για τη Λιόν
      02/08/2018 • 01:18

Πρεμιέρα με νίκη για τη Λιόν (video)

Ποδαρικό με το… δεξί στο International Champions Cup για τη Λιόν, η οποία νίκησε 3-2 τη Μπενφίκα σ’ ένα χορταστικό παιχνίδι που έγινε στο “Εστάντιο Αλγκάρβ” του Φάρο-Λούλε. Εξαιρετικός ο Βλαχοδήμος, 10 λεπτά έπαιξε ο Σάμαρης.

Ο Τσεχ απέκρουσε δύο πέναλτι κι έδωσε τη νίκη στην Άρσεναλ επί της Τσέλσι
      02/08/2018 • 00:35

Στα πέναλτι κρίθηκε το λονδρέζικο ντέρμπι (video)

Στο Δουβλίνο η Άρσεναλ αποδείχθηκε πιο εύστοχη από την Τσέλσι από τα 11 μέτρα, επικράτησε με 6-5 των «Μπλε», αφού είχε ισοφαρίσει σε 1-1 στην τελευταία φάση του αγώνα κι είπε «αντίο» στο φετινό ICC.

Η Ρόμα κέρδισε την Μπαρτσελόνα με 4-2 στο Ντάλας
      01/08/2018 • 07:29

Αποτελεσματική και πιο προσεκτική η Ρόμα!

Η Ρόμα κέρδισε με 4-2 την Μπαρτσελόνα στο στάδιο «ΑΤ & Τ» του Τέξας έπειτα από ένα ματς με πολλές φάσες κι αρκετές διακυμάνσεις στις καλές εντυπώσεις όπως τις πρόσφερε η κάθε ομάδα.

Έπιασε κορυφή με Ενκουντού
      01/08/2018 • 05:34

Την δεύτερη νίκη της στο International Champions Cup σημείωσε η Τότεναμ, η οποία νίκησε 1-0 τη Μίλαν στη Μινεάπολις και έπιασε τη Ντόρτμουντ στην κορυφή του βαθμολογικού πίνακα με 7 βαθμούς.