Ο' Νιλ: «Είναι απογοητευτικό»

Ο Μάρτιν Ο' Νιλ δεν έκρυψε την απογοήτευσή του για τον τρόπο που ήρθε η ήττα από τη Γαλλία και ο αποκλεισμός της Ιρλανδίας από το Euro.
26/06/2016 • 19:49
Μάρτιν Ο΄Νιλ
Ο Μάρτιν Ο' Νιλ δεν έκρυψε την απογοήτευσή του για τον τρόπο που ήρθε η ήττα από τη Γαλλία και ο αποκλεισμός της Ιρλανδίας από το Euro. Ο προπονητής των νησιωτών υποστήριξε ότι αν η ομάδα του είχε αντέξει ακόμη 6-7 λεπτά, τότε ίσως η εξέλιξη του ματς να ήταν διαφορετική.

Αναλυτικά οι δηλώσεις του:

«Είναι φυσικά απογοητευτικό λαμβάνοντας υπόψη τη θέση που βρεθήκαμε και τα γκολ που δεχθήκαμε. Ακόμα έξι ή επτά λεπτά, έστω κι αν γνωρίζω ότι είναι πολύς χρόνος και η Γαλλία θα μπορούσε να έχει πανικοβληθεί.

Οι παίκτες δεν μπορούσαν να βγάλουν κάτι περισσότερο στο παιχνίδι. Το τουρνουά ήταν μεγάλο για τους παίκτες -μερικοί απ' τους νεότερους πήραν θέση σε αυτό το επίπεδο- και φυσικά για τους οπαδούς»
22/08/2019 • 07:17

Πτήσεις "δικεφάλων" προς τους ομίλους. Ματς για γκολ σε Βαρσοβία, Τορίνο κι Αϊντχόφεν

Ως φαβορί θα παίξει ο ΠΑΟΚ στην Μπρατισλάβα. Πιο δύσκολο το ματς της ΑΕΚ με την Τραμπζονσπόρ στο άδειο από θεατές Ολυμπιακό στάδιο. Προοπτική παραγωγικότητας λόγω των ικανοτήτων των φιλοξενούμενων υπάρχει στην Αρμενία, στην Λιθουανία, στην Βαρσοβία και στο Τορίνο