Τότεναμ, πανηγυρική
20/01/2019 • 20:09

Γλύτωσε το κάζο η Τότεναμ

Η Τότεναμ δυσκολεύτηκε αρκετά κόντρα τη Φούλαμ αλλά κατάφερε να πάρει τη νίκη στις καθυστερήσεις με 2-1.

Μάντσεστερ Σίτι
20/01/2019 • 17:55

Εύκολα κι απλά η Σίτι

Ξεκούραστο απόγευμα πέρασε στο Χάντερσφιλντ η Μάντσεστερ Σίτι, καθώς επικράτησε 3-0 της ομώνυμης ομάδας και παρέμεινε στο κυνήγι της πρωτοπόρου Λίβερπουλ.

Όγδοος Αφρικανός σκόρερ ο Σαλάχ
20/01/2019 • 01:43
Ο Μουρίνιο
20/01/2019 • 00:54

Μουρίνιο: "Φυγαδεύθηκα σε καλάθι με άπλυτα" (video)

Την ιστορία που ήθελε τον τιμωρημένο Ζοσέ Μουρίνιο να βρίσκεται κανονικά στα αποδυτήρια της Τσέλσι παρά την τιμωρία που του είχε επιβάλει η UEFA επιβεβαίωσε ο Πορτογάλος τεχνικός, αποκαλύπτωντας πως για να μην τον εντοπίσουν φυγαδεύτηκε σε καλάθι με άπλυτα.

O Κοσιελνί πανηγυρίζει.
19/01/2019 • 21:31
Σπουδαία νίκη για την Σουόνσι
19/01/2019 • 21:14

Σπουδαία νίκη για Σουόνσι (video)

Η είσοδος του Τζέιμς με την έναρξη του δευτέρου μέρους η Σουόνσι βρήκε τον παίκτη που της έλειπε για να επιβάλει τον ρυθμό της και να πάρει μία μεγάλη νίκη.

Σημαντική νίκη πέτυχε η Ντέρμπι Κάουντι με τον Αμερικανό Χολμς να ανοίγει το σκορ μόλις στο 3ο λεπτό
19/01/2019 • 19:48

«Σκόνταψε» η Λιντς, κερδισμένες Ντέρμπι Κάουντι και Μπρίστολ Σίτι

Την Τρίτη συνεχόμενη εκτός έδρας ήττα γνώρισε η Λιντς στο πρωτάθλημα της Τσάμπιονσιπ, όμως αυτό για την ώρα πέραν του εύλογου προβληματισμού δεν της στοιχίζει άμεσα, βαθμολογικά. Κερδισμένες της ημέρας με τις νίκες τους η Ντέρμπι Κάουντι και η Μπρίστολ Σίτι

Πανηγύρισαν στο τέλος οι παίκτες της Μίντλεσμπρο
19/01/2019 • 19:03

Μοιρασιά στο «Ρίβερσαιντ» (video)

Η Μίντλεσμπρο κατάφερε να σώσει τον βαθμό στο «Ρίβερσαιντ» καθώς κατάφερε να ισοφαρίσει την Μίλγουολ με πέναλτι στο 90ο λεπτό, σο πλαίσιο της 28ης αγωνιστικής της Τσάμπιονσιπ.

Άλλα δύο γκολ ο Σαλάχ.
19/01/2019 • 18:58

«Καθάρισε» στο τέλος η Λίβερπουλ

Η Λίβερπουλ δυσκολεύτηκε πολύ απέναντι στην Κρίσταλ Πάλας, όμως επικράτησε με 4-3 στο «φρούριο» «Άνφιλντ» και ξέφυγε ξανά με επτά πόντους από την Μάντσεστερ Σίτι.

Π΄ροσωπο του αγώνα στο στάδιο Μουλινό ο Ζοτα σημειώνοντας τα τρία από τα τέσσερα γκολ της Γουλβς
19/01/2019 • 16:48

Ο "λύκοι" κατάπιαν τις "αλεπούδες"!

Συναρπαστικό κι απρόοπτο από το θεαματικό ξεκίνημά του ως το φινάλε ήταν στο στάδιο «Μουλινό» το παιχνίδι ανάμεσα στην Γουλβς και την Λέστερ που έληξε με σκορ 4-3 χάρις τον οίστρο του Πορτογάλου επιθετικού Ντιέγο Ζότα!

Ο Ντιόγκο Ζότα
19/01/2019 • 16:32

Έγραψε ιστορία ο Ντιόγο Ζότα

Ο μέσο-επιθετικός της Γουλβς, Ντιόγο Ζότα, με το γκολ-νίκης στις καθυστερήσεις στο 4-3 απέναντι στην Λέστερ σκόραρε για τρίτη φορά και πέτυχε κάτι που μόνο ο Κριστιάνο Ρονάλντο έχει καταφέρει στην Premier League!