Η πρώτη φάση της προετοιμασίας του Άρη ολοκληρώθηκε με τον Πάκο Ερέρα και τους παίκτες του να μαζεύουν κουρασμένοι μεν, ικανοποιημένοι δε, τις βαλίτσες τους για τη Θεσσαλονίκη

Πέρισιτς
15/07/2018 • 22:45

Ο Πέρισιτς έβγαλε ...άμυνα (photo)

Το ...τρολάρισμα της καριέρας του έχει δεχθεί ο Ίβαν Πέρισιτς από το λεπτό που έκανε χέρι στον τελικό του Παγκοσμίου Κυπέλλου. "Λογικό το χέρι του Πέρισιτς, ήθελε να βγάλει άμυνα" έγραψαν αρκετοί στο Twitter θυμίζοντας ότι ο Κροάτης άσσος έπαιζε επαγγελματικό beach volley.

Μακρόν, Εμπαπέ
15/07/2018 • 22:43

Ο Μακρόν κάνει... dab! (video)

Φοβερές σκηνές στα αποδυτήρια της εθνικής ομάδας της Γαλλίας, με τον Εμανουέλ Μακρόν να κάνει... dab μαζί με τους Μεντί, Πογκμπά!

Μεσίστιες οι ερυθρόλευκες σημαίες
15/07/2018 • 22:39
Φταίει ή δεν φταίει, ο Σαμπάολι
15/07/2018 • 22:36
Ίσμαελ Βαλέριεν
15/07/2018 • 22:34

Ο Βαλεριέν Ίσμαελ εξηγεί τι θέλει από την ομάδα του (video)

Ο νέος προπονητής του Απόλλωνα Σμύρνης Βαλεριέν Ίσμαελ μίλησε στην επίσημη ιστοσελίδα της ομάδας, και αναφέρθηκε στην ζωή του, την ποδοσφαιρική του φιλοσοφία και τι πρέπει να περιμένουν οι φίλοι της ομάδας από τη νέα αγωνιστική περίοδο.

O Ζλάτκο Ντάλιτς
15/07/2018 • 22:26

Nτάλιτς: "Δεχθήκαμε δύο φθηνά γκολ"

Το πέναλτι-γκολ που καταλογίστηκε με τη χρήση του VAR, και έδωσε στη Γαλλία προβάδισμα με 2-1, ήταν αυτό που αποσυντόνισε την εθνική ομάδα της Κροατίας, όπως είπε ο Ζλάτκο Ντάλιτς.