ΦενέρμπαχτσεΟλυμπιακόςΤΣΣΚΑ ΜόσχαςΡεάλ ΜαδρίτηςΠαναθηναϊκός SuperfoodsΜπασκόνιαΜπαρτσελόναΜακάμπι FOXΑρμάνι ΜιλάνοΑναντολού ΕφέςΖαλγκίρις ΚάουναςΜπάμπεργκΕρυθρός ΑστέραςΧίμκιΟυνικάχα ΜάλαγαΒαλένθια

Πήρε Ένις ο Αστέρας

Μεταγραφική ενίσχυση για τον Ερυθρό Αστέρα, που έκανε δικό του τον Ντίλαν Ένις (25χρ, 1.88).

Η Μπασκόνια 88-82 την Ουνικάχα
07/12/2017 • 23:20

Η Χώρα των Βάσκων επικράτησε της…. Ανδαλουσίας. Πιο απλά η Μπασκόνια στο πλαίσιο της 11ης αγωνιστικής της Ευρωλίγκα επικράτησε στην φερνάντο Μπουέσα Αρίνα της Ουνικάχα Μάλαγα με 88-82.

Το κρεσέντο του Παππά! (video)

Ο Νίκος Παππάς πέτυχε τέσσερα τρίπονα στην τέταρτη περίοδο κόντρα στη Ζάλγκιρις αλλά δεν ήταν αρκετά για να πάρει ο Παναθηναϊκός τη νίκη.

Στου δρόμου τα μισά… (video)

Ο Παναθηναϊκός προηγούταν με δύο πόντους στο ημίχρονο, δέχτηκε 33 (!) πόντους στην τρίτη περίοδο, στην τέταρτη έκανε επικό comeback αλλά η αντεπίθεσή του έμεινε στη μέση με αποτέλεσμα να γνωρίσει την ήττα στο Κάουνας από τη Ζάλγκιρις με σκορ 80-74.

Ο Ιωάννης Παπαπέτρου.
07/12/2017 • 21:25

Περιμένοντας τον Παπαπέτρου

Η συμμετοχή του Ιωάννη Παπαπέτρου στο ματς του Ολυμπιακού με τη Ρεάλ την Παρασκευή θα κριθεί την τελευταία στιγμή.

Τρίποντο Σίνγκλετον
07/12/2017 • 20:22
    Ο Χόλις Τόμπσον στη σημερινή προπόνηση.
    07/12/2017 • 18:59

Τόμπσον: «Μόνο η νίκη μας νοιάζει»

Ο Χόλις Τόμπσον σε δηλώσεις του στο Novasports ανέφερε ότι σε όποια κατάσταση κι αν βρίσκεται η Ρεάλ, αυτόν και την ομάδα του τους απασχολεί μόνο η νίκη.